2726
عنوان

یک هفته دیگه زایمان میکنم 🥰

123 بازدید | 16 پست

سلام هفت روز دیگه زایمانمه🥰

کسی بلده تو این هفته چه ورزشایی انجام بدم تا زایمان راحت تری داشته باشم؟😇

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂

عزیزم بسلامتی

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
س پیاده روی برای زایمان طبیعی عالیه...

مرسی عزیزم

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
فیله مرغ بخور .خیلی راحت زایمان میکنی..قبل اینکه بری بیمارستان بخور

از مرغ بدم میاد🤢

ایشالله به سلامتی خوش به حالت،تبریک میگم بهت پیاده روی بهترینشه ولی خیلی نباشه از دکترت مقدارش رو ب ...

مرسی گلم😍🥰

خواهش میشه گلم انشاءالله زایمان راحتی داشته باشی🤗

ممنون عزیزدلم برام دعاکن🥰

2706