2733
2739
سلام. امروز رفتم سونوگرافی دکتر بعد از معاینه گفت اب دور جنین (امونیوتیک) خیلی زیاده حدود 24 من الان 23 هفته و 3 روزمه. تو رو خدا بگین این یعنی چی؟ خطرناکه؟ ازمایش قند و پیشنهاد داد. ولی من اول بارداری ازمایش کلی دادم قندم 75 تا بود. تو رو خدا بگین چی شده من دارم دق می کنم.

یاسمن جون مایع زیاد یکی از دلایلش قند بالا تو بارداریه چیز خطرناکی هم نیست قابل کنترله بهتره هم قند ناشتا هم بعد غذا تست بشه منم اینجوری بودم قند ناشتام خوب بود بعد غذا بالا میرفت با رزیم کنترل شد
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سپید جون ان اتی دادم مشکلی نبود. تو اینترنت سرچ کردم گفته بود یا قند بالا یا مشکلات جنینی دلیل بالا رفتن مایع امونیوتیکه. اینقدر گریه کردم چشمام تار می بینه.
تو رو خدا هیچ کس این طوری نبوده کمکم کنید.
سپید جون شما هم مایع امونیوتیکت زیاد بود؟

یاسمن جون اگه ان تی نرمال بوده جنین سالمه یکی از دلایلش اترزی مری که تو ان تی متوجه میشن اگه حباب معده نباشه یا مشکلات کلیه جنین که بازم تو ان تی معلومه نگران نباش تازه خیلی هم زیاد نیست مقدارش منم مایع بالا بود تازه من سرکلاز بودم وریسک زایمان زودرس بخاطر افزایش حجم مایع داشتم اما الان ماه دیگه دخترم یکساله میشه بیخودی واسه اتفاق نیفتاده گریه نکن عزیزم احتمالا قندت بالاست
2738
هیچی نشده عزیزم خیلی به این حرفا گوش نکن وامیدت به خداباشه من شش ماهم بود رفتم دکترم بهم گفت بچه تکون نمیخوره احتمالا تلف شده .مردم وزنده شدم ولی همش دروغ بود ماشالله الان پسرم سیزده سالشه
عزیزم استرسی که داری و گریه هایی که میکنی از همه بیشتر واسه نی نیت خطرناکه .

آروم باش و آرامشتو حفظ کن .......... من شنیدم اگر مایع آمونیوتیک کم باشه خطرناکه ......

دیابت بارداریو اکثرا میگیرن و اگه کنترل بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد ..........

اصلا نگران نباش.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
اره گلم تو ان تی معلومه فقط بیشتر استراحت کن وفشار نیار روی خودت خیلی مراقب سرفه زدن باش و هر کاری که باعث افزایش فشار داخل شکمی میشه انجام نده که خدای نکرده پاره نشه
ولی قندتم پیگیری کن ضمنا یکم مصرف قندتو محدود کن تا نتیجه ازمایشت اماده میشه
اصلا هم نگران نباش من همین جوریش یه بار زایمان زودرس داشتم این دفعه سرکلاز بودم ولی خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد تازه به فال نیک بگیر که زود فهمیدی و نمیزاری خطری نی نی رو تهدید کنه به جای غصه خوشحال باش که خدا نخواسته کیسه ابت پاره شه وزود فهمیدی همیشه به چیزای مثبت فکر کن اتفاقای بدتری هم هست
2706