2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سال نو شما هم مبارررررررک 

عجب فرسوده دیواری است این دنیا که یک مرغ مهاجر دارد بر روی بامش 💔💔 (( دلم می خواهد پر کشم آن سو که شاهینی نباشد. پریشان حالم از قرقی هایی که بال و پرم را پر پر کردند .  خدایا آسمانت زیباست اما پر از غبار . غباری که درنده ها تا ابد روی سینه ام گذاشتند سینه ی پر درد من 💘💘 کاش آسمان آبی نبود تا ساده دلان گول ظاهرش را نخورند .  آبی رنگ صاف و زلالی است اما در باطن پر از نا خالصی   

عید تون مبارک💓

منو از دعای خیرتون محروم نکنین🙏🏻🌹

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2714
😍سال نو شماهم مبارک ایشالله اتفاقای خوب برای همه

انشاالله🌷

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐