2737
2734
عنوان

امان از تبعیض خانواده ها

421 بازدید | 33 پست

اومدم عیدی شهرستان چند روز بع عید رسیدیم خونه مادرم و مادرشوهرم تو یه محله ست یه روز خونه مادرم وامیستم یه روز خونه مادرشوهر خلاصه با دوتا بچه اومدم مثلا عیدی خونه مادرهامون (اینم بگم فقط خونه مادرهامون میریم و عید دیدنی نداریم بخاطر کرونا) آقا من چند روز هر دو تا جا که رفتیم خبری از مهمون نواری نبود اما از دیروز هم خواهرم از اومده خونه مامانم هم خواهر شوهرم اومده خونه مادرشوهر ،آقا یهو همه چیز عوض شد مدل غذاها صبحونه ..... 😶 مثلا من پنج زوزه اینجام مامانم میگفت سبزی ندارم قرمه سبزی بذارم اما امروز زنگ زدم میگه برای خواهرت اینا قرمه گذاشتم 😐( من الان خونه مادرشوهرمم ) یا دیشب مادرشوهرم اولین بار خورشت گذاشت تو این پنج روز یا ماکارونی خوردیم یا کوکو اونم همه گوشت خورشت رو گذاشت جلوی دختر و دامادش 

خلاصه هر دو طرف دارن حسابی ازم پذیرایی میکنن 😐 دختراشون اومدن دیگه 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با سلام و احترام 

نگرش تون رو تغیر دهید 

خوش بین باشید 

هیچ والدینی تبعیضی قائل نمی‌شوند همانطور که شما برای فرزندان خود قائل نمیشید 

پیش داوری نکنید شاید شرایط مهیا نبود

🙏

🌹🌹تنها 25روز مانده به تولدت عزیزم 🌹🌹 هر روزت مبارک 🌹🌹
2738
تو هم برو واهی خودت لوازم بخر حرسشون دراد ببخشید میگم ولی خیلی گدا صفت هستند هردو

اره عزیزم مثلا من کلا برای بچه هام موز خریدم میدادم یا یه شب رفتیم بیرون غذا گرفتیم تو ماشین خوردیم 

هییییی روزگار حالا اون خواهر شوهره اما دلم بیشتر از مامانه خودم گرفته خواهرمو رو تخم چشماش میذاره اما منو نه از اولم همینطور بود با اینکه من بچه بدی نبودم و شوهر من هر کاری از دستش میومده براشون کرده 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
چرا جایی ک بهت احترام نمیزارن میری؟؟؟؟ حالا هرکی میخواد باشه..... خودتون دورهم خوش باشین و کم برید ...

والا بعد دو سال اومدم خونه مادرهامون 

اره عزیزم مثلا من کلا برای بچه هام موز خریدم میدادم یا یه شب رفتیم بیرون غذا گرفتیم تو ماشین خوردیم& ...

برید خونه خودتون به شوهرت بگو به هیچ کدومشون محل نده زندگی خودت رو بکن ول کن این گدا گشنه ها رو

با سلام و احترام  نگرش تون رو تغیر دهید  خوش بین باشید  هیچ والدینی تبعیضی قائل نم ...

چه خوب از الان بفکر تولد همسر تون هستید عشقتون پایدار 🌹

درد من حصار برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است......
2706