2410
2553

صبح بهش گفتم امشب بریم هم دور بزنیم هم شام بریم بیرون زود از سرکار بیای بهم قول داد باشه بعد الان ساعت ۸ اومده خونه و خوب خودشم خسته کرده که دیگه نمی تونیم بریم بیرون حالا اینکا به کنار از موقعی که اومده رفته تو اینستا عین خیالشم نیست که به من قول داده حداقل یه معدرت خواهی اینکه فردایی پس فردایی میریمی هیچی نمیگه فقط کلش تو اینستاس خیلی ناراحتم میخواستم بعد دو ماه برم بیرون زهرم کرد حالا نمی دونم چجوزی بهش بگم از دستش ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم ی چیز بذار بخورین خستگیش در بره برید بیرون یه دوری بزنید سر این چیزا خودتو ناراحت نکن 

دوتا پیشی ناز دارم که اسمشون پت و مت پروفایل عکس پت 😍😍 کپی همن مربی رقصم عاشق همسرمو زندگیم ❤

یه سریا کلا این چیزا براشون مسئله نیست اونقدری که برای ما مهمه

مامان خودمم اینجوریه میخوایم بریم بیرون بعد هی من منتظرم کاراش تموم شه بپوشه بعد یه مدت که میگم میگه دیر شد دیگه یه روز دیگه بریم

بهش هم میگما ولی مدلشه  

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
2714
یه سریا کلا این چیزا براشون مسئله نیست اونقدری که برای ما مهمه مامان خودمم اینجوریه میخوایم بریم بی ...

من خودم از اینجور آدمام حوصله بیرون رفتن ندارم همیشه دنبال بهانه هستم جایی نرم

من خودم از اینجور آدمام حوصله بیرون رفتن ندارم همیشه دنبال بهانه هستم جایی نرم

نه بابا اتفاقا مامانم از منم بیشتر عاشق بیرون رفتنه ولی این که مثلا قرار میذاریم بریم براش خیلی چیز جدی ای نیست 

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم