2733
2739
عنوان

سرکتاب و انرژی های .......

716 بازدید | 9 پست

نی نی یار جون

لطفا نترکون تاپیکمو. من به اطلاعات نیاز دارم.

سلام. بچها من کاملا بی اعتقاد بودم نسبت به این مسائل هیچوقت هم بهش فکر نکردم و هرکسی ک داستان زندگی من رو خونده متوجه میشه ک من همیشه دست به دامن خدا بودم 

تااینکه چندین روز پیش به اصرار نگار دخترخالم، سرکتابی با قران باز کردم از پشت گوشی.

بهم گفت تو از 17سالگی به بعد دعاهای بد همراهت هست و ستاره شانست رو کم رنگ کرده.

توی قران کریم سوره بقره گفته ک این چیزهای پلید وجود داره. بچها شما داستان من رو خوندید... وقتی محاسبه میکنم میبینم بجز دانیال که یه عشق نوجوونی بود و من رو زجر داد، بقیه اتفاقای زندگیم ک عموما نباید تجربشون میکردم تقریبا از 17سالگی سراغم اومدن بدبیاری های پشت سر هم عجیب و .. 

من دنبال دعا واسه درست شدن زندگیم نیستم

دنبال باطل کردنشم دنبال اینکه بفهمم کی اینکارو کرده

من از موکل و اینچیزا خیلی میترسم اگر حسش کنم سکته میکنم.ولی دوستی بهم گفت سرکتاب موکل دار بگیر همه چیزو بهم گفت حتی زمان دقیق رو و هیچوقت اذیتم نکرد چون کارشون عالی بود

باز بعضیا میگن اینکارو نکن.

اگر داستانمو خونده باشی میفهمی ک اینها واقعا عجیبه این جریانای پشت سر هم...

اون هم با فامیلی ک من دارم.

چیکار کنم نمیدونم...تو فکرم

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

دعای برای دفع شیاطین و و جادوگران ،آیه سخره بخوانید؛«إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِى خَلَقَ السَّموَاتِ وَالأَرْضَ فى سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِى الَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثاً والشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّراتٍ بِأَمْرِهِ أَلاَ لَهُ الْخَلْقُ وَالأَمْرُ تَبَارَكَ اللَّهُ رَبُّ الْعَلَمِينَ».ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْيَةً إِنَّهُ لاَيُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ (55) وَلاَتُفْسِدُوا فِى الأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِيبٌ مِنَ الُمحْسِنِينَ

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عاشق این موضوعات هستم

چنتا اتفاق رو هم واسم پیش بینی کرد وقتی درست در اومد هنگ کردم.خانوادم مخصوصا بابام بشدت مخالف اینچیزا هستن 

ولی چرا یه مشت ادمی ک از اینچیزا سر در میارن میرن واسه ما ک حتی فکرمونم سمت اینچیزا نمیره دعا میگیرن..

یه حسی بهم میگه راست گفته

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
2728
چنتا اتفاق رو هم واسم پیش بینی کرد وقتی درست در اومد هنگ کردم.خانوادم مخصوصا بابام بشدت مخالف اینچیز ...

چشم سومشون متاسفانه بازه منم اینچیزا روتجربه کردم خواهر

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

راسته منم دچار این بلا شدم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

من خواهرم از 19 سالگی تا 27 سالگی مرتب خایتگار داشت ولی ب طرز عجیبی بهم میخوردن.با پیشنهاد دوستم رفتیم پیش فالگیری که گفت بخت خواهرم بستس.گفت 40 روز سوره ی جن بخونه و اسپند باپوست سیر دود کنه.دوسه روز بعد شروع ختم خاستگار اومد 22 مین روز ختم عقد کرد😀

سوره مزمل رو با آب زعفرون توی یه کاسه چینی بدون زیرو زبر و بدون نقطه بنویس بعد بعد توش آب ببند.  یه مقدار   از آب رو خودت بخور یه مقدار از همون آب رو چهار گوشه خونتون بریز . همه ی جادو ها و طلسم ها رو باطل میکنه . این کار توی خانواده ما نسل به نسل گشته واقعا جواب میده استفاده کن آید جان جواب میگیری خانواده ما همه استفاده کردن جواب گرفتن تا الان

2738

کاش کسی پیدا می‌شد  طلسم منم باز می‌کرد منم هر سرکتابی میگیرم میگه دعا داری ولی نمیدونم باید پیش کی بگیرم 😔

خدایا تو بساز.  تو بسازی  قشنگتره.....  منتظر معجزتم  خدایا  کمکم کن . به امید آزادیم از این زندان لعنتی ‌..... 

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

میشه این تاپیکمو لطف کنین بترکونین؟؟ممنون میشم