2737
2734

://////

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه قیافه بچه از همون اول معلومه مثلا من خودم کپی عکس بچگی هامم :/ بعد چرا واست مهمه؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

دختر من دنیا اومد سفید بود سه چهارسالش که شد سبزه شد الان ۱۳ سالشه دوباره پوستش روشن شده سفید نیست ولی دیگه سبزه هم نیست گندمیه

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2738
اره دیدم خیلی ها رو نمیدونم چیه ژنتیکی فک کنم اینجورین بچه که هطتن مثل زغال هستن بزرگ میشن مثل سفید ...

کرم و لایه برداره الان همسایه ما صورتش برفی دستاش تیره

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
منم دخترم تیرست هی به روش میارن 

کی به روش میاره ؟بچه اعتماد به نفسشو از دست میده فکر میکنه بده که پوستش سبزه اس

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
خب بچمه وقتی هی به روش میارن تو روحیش اثر میزاره

چه بیشعورن 

من باشم همه رو دعوا میکنم ی جوری که جرات نکنن بهش بگن بعدشم به دخترت اعتماد بنفس بده که براش مهم نباشه

2706