2726
عنوان

کسی پرایمر استفاده میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2009 بازدید | 23 پست
من بلافاصله میزنم والا ..صبر نمیکنم مارک پرایمرت خوب نیست یا مناسب پوستت نیست

من پوستم معمولیه عزیزم

چطوری پرایمر مناسب پوستمو پیدا کنم؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
۵ دقیقه بعد البته من قبل پرایمر آب رسان میزنم کرم پودر خیلی خوب روی پوستم میخوابه

میتونم بدونم چ مارکی استفاده میکنین؟قیمتش چقدره؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونم بدونم چ مارکی استفاده میکنین؟قیمتش چقدره؟

مارک پرایمر؟ 

نوتریکا بیوتی پاییز خریدم ۱۵۰

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
من پوستم معمولیه عزیزم چطوری پرایمر مناسب پوستمو پیدا کنم؟

پرایمر زیر ساز ارایش هست و رو منافذ تاثیر داره ...اصلا وظیفه مات و براق کنندگی نداره ...اگر پوست چرب باشه و کرمپودر نوعش بد باشه خودش برق میفته یا اکسید میشه رو پوست که باید فیکساتور بزنید ..وگرنه پرایمر برند خوب بخر اگر قیمتش مهمه که میبلین وگرنه بنفیت ...بنفیت آیی حرف نداره 

2728
پرایمر زیر ساز ارایش هست و رو منافذ تاثیر داره ...اصلا وظیفه مات و براق کنندگی نداره ...اگر پوست چرب ...

👌🏻💋

عزیزم شما بدنتو دکلره کردی راضی بودی 

بد نبود عزیز.اطراف شونه هامو دکلره کرده بودم 

جوش نه حساسیت هم نشون نداد پوستم

ولی خیلی نمی مونه نهایت بعد یک هفته  میپره رنگش