2726
عنوان

کسی پرایمر استفاده میکنه؟

2009 بازدید | 23 پست

سلام خانوماا💋💋

چند دقیقه بعد پرایمر باید کرم پودر زد ؟

من کرمم رو که زدم صورتم برق افتاد انگار که خیلی چربه 🙁

شماها چطوری استفاده میکنین؟

تو اکسپلور پر از این کلیپا بودالان که دنبالشم هیچی نیست  

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرایمر اول میزنی بعد کرم.وایه پوست های خشک هست که کرم پاس نکنه روش

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک
2728
پرایمرا بعضیاشون براق کنندن بعضیاشون مات کننده

یعنی من براقشو خریدم 🤦🏻‍♀؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

۵ دقیقه بعد

البته من قبل پرایمر آب رسان میزنم کرم پودر خیلی خوب روی پوستم میخوابه

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
۵ الی ۱۰ دیقه قبل ارایش پرایمر بزن 

👌🏻👌🏻

پرایمر مگه نباید مات کنه

منم همین فکرو میکردم 

موقع خرید پشت دستم که زدم پرسیدم چرا انقد براقه؟گفت همشون همین جورین 🙁🤦🏻‍♀️

2706