2137
2106
عنوان

کسی پرایمر استفاده میکنه؟

150 بازدید | 23 پست

سلام خانوماا💋💋

چند دقیقه بعد پرایمر باید کرم پودر زد ؟

من کرمم رو که زدم صورتم برق افتاد انگار که خیلی چربه 🙁

شماها چطوری استفاده میکنین؟

تو اکسپلور پر از این کلیپا بودالان که دنبالشم هیچی نیست  

انقد راحت باحرفامون دل نشکونیم..مراقب دل همدیگه باشیم💜

پرایمر اول میزنی بعد کرم.وایه پوست های خشک هست که کرم پاس نکنه روش

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

۵ الی ۱۰ دیقه قبل ارایش پرایمر بزن 

❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

۵ دقیقه بعد

البته من قبل پرایمر آب رسان میزنم کرم پودر خیلی خوب روی پوستم میخوابه

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2050
پرایمر مگه نباید مات کنه

منم همین فکرو میکردم 

موقع خرید پشت دستم که زدم پرسیدم چرا انقد براقه؟گفت همشون همین جورین 🙁🤦🏻‍♀️

2183
من بلافاصله میزنم والا ..صبر نمیکنم مارک پرایمرت خوب نیست یا مناسب پوستت نیست

من پوستم معمولیه عزیزم

چطوری پرایمر مناسب پوستمو پیدا کنم؟

۵ دقیقه بعد البته من قبل پرایمر آب رسان میزنم کرم پودر خیلی خوب روی پوستم میخوابه

میتونم بدونم چ مارکی استفاده میکنین؟قیمتش چقدره؟

میتونم بدونم چ مارکی استفاده میکنین؟قیمتش چقدره؟

مارک پرایمر؟ 

نوتریکا بیوتی پاییز خریدم ۱۵۰

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
من پوستم معمولیه عزیزم چطوری پرایمر مناسب پوستمو پیدا کنم؟

پرایمر زیر ساز ارایش هست و رو منافذ تاثیر داره ...اصلا وظیفه مات و براق کنندگی نداره ...اگر پوست چرب باشه و کرمپودر نوعش بد باشه خودش برق میفته یا اکسید میشه رو پوست که باید فیکساتور بزنید ..وگرنه پرایمر برند خوب بخر اگر قیمتش مهمه که میبلین وگرنه بنفیت ...بنفیت آیی حرف نداره