2091
2106
عنوان

چاقی چقدر جذابیتو پایین میاره؟

280 بازدید | 30 پست

دوستم چاق شده خیلی ناراحته میگه دیگه جذابیت و زیبایی قبلو ندارم.بنظرتون حرفش درسته🤔

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑

بله درسته

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من برام مهم نیست

بیرون تراویده ست ، از گور من بهرام، از کوزه ام خیام، از مستی ام حافظ ، سرمشق می‌گیرد؛ "هُشیار" بودن را.../ یه شوال المکرمی مغرورِ نامهربون../ chavoshi ❤ 
2087
2050

اهوم منم از وقتی چاق شدم همین حسو دارم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گرش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****از "سودابه‌‌ی صبور" عزیز و دوست داشتنی من

تاحدود زیادی بله...چاقی هم سنو میبره بالا و هم هیکلو مسن تر نشوت میده ...تازه بعد کاهش وزن زیاد هم پوست کش میاد

من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣                                
2104
2051