2737
2734
عنوان

اوه اوه امروز بازار بودم

298 بازدید | 15 پست

بعد تو مغازه کفش فروشی وایساده بودیم با خواهرم که کفش انتخاب کنیم

یه دخترخانوم چادریم داشت نگاه میکرد یه دفعه یه خانوم مسن اومد کنارش وایساد

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قطره چکونی کار بدیه

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

صداش رفت بالا گفت اینو انتخاب کردی؟

تو مغازه قبلی اینهمه مدل قشنگ نشونت دادم اونوقت تو میگی این؟

با صدای بلند گفت اکثرا برگشتن ببینن این چرا انقدر بلند حرف میزنه

2738

دیگه دختر جوونه خجالت کشید رفت بیرون

منم دیگه فضولیم گُل کرده بود رفتم بیرون ببینم جریان چیه

دیدم چهار پنج نفرن وایسادن همونجا،دختره چشماش یه کم اشکی بود بعد رو به یه نفر کرد گفت مامان من کفشمو که باید خودم انتخاب کنم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

خب اون مدلی که مامان آقا محسن میگفت دوست نداشتم،خجالت کشیدمو

نگو اون زن مُسنه مادرشوهرش بوده

عقد بودن اومده بود براش خرید عید کنه،تازه مادرشوهره عصا هم داشت

ولی یه زبونی داشت که نگو

آخرم دختره رو مجبور کرد مدلی که خودش دلش خواست رو برداره

خب اون مدلی که مامان آقا محسن میگفت دوست نداشتم،خجالت کشیدمو نگو اون زن مُسنه مادرشوهرش بوده عقد ب ...

😩😩😩😩

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706