2733
2734
عنوان

تست پاپ اسمیر

| مشاهده متن کامل بحث + 53672 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها برید انجام بدید...چرا یه چیز ساده رو پشت گوش بندازیم که خدای نکرده بعدا با مشکلات به مراتب سخت تری روبه رو شیم...ترس و خجالت و ... بذارید کنار..
دردشم معمولیه..اصلا چیز خاصی نیست
من که تهران نیستم اطلاع ندارم.ولی معمولا همه دکترها انجام میدن
با نظر آلبالو هم کاملا موافقم
خدایا بابت داشتن دو تا دسته گل زیبا ازت ممنونم.محمدطاها و محمدسجادم عاشقتونم
برای من اون لحظه اصلا درد نداشت، بعدش خونریزی داشتم، فرداش دلم یکم درد گرفت. ولی‌ در مقابل درد پریود هیچ بود. حتما حتما برین...
وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2738

با من صحبت کنید منو راضی کنید برم دکتر
دل درد زیاد میگیرم به خصوص موقع پری
هی میگم این هفته میرم هفته دیگه میرم.می ترسم نمی دونم چراااااااا
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.
مرمرک منم دفعه اول خیلی‌ خیلی‌ ساختم بود که برم، اما به زور شوهرم رفتم.
اون قدر که توی ذهنم بزرگش کرده بودم و به نظرم سخت میومد، واقعا بد نبود.
الان خوشحالم از اینکه رفتم. خیالم راحت شده...
وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
آخر تخمدان و رحمم و کلا هر چی دارم میگنده و من هنوز دکتر نرفتم
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.
شیسا جان چطوری خودتو راضی کردی که بری؟
میشا
2706