2137
2106

سلااااااام دوستان 😍

بیاین عکسایی که خودتون گرفتین و حال خوب کن هستن رو بزاریم 🤪

هر عکسی میخوان بزارین خودمم میزارم😁

💫Zohalam💫 
وواییی این چندمین تاپیکه عکسه🤣🤣🤭

ذوق دارن همه🤣💔

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

چرا من نمیتونم عکس بفرستم

سوال درمورد عروس هلندی داشتید بپرسید💖 خداجونم بابت معجزه اے ڪہ درونم گذاشتے ازت ممنونم الهے ڪہ بتونم بہ بهترین نحو تربیتش ڪنم 27 دی 99 فهمیدم باردارم 16 فرودین فهمیدم یه دختر ناز تو دلم دارم بالاخره 5 مهر 1400 دختر خوشگلم به دنیا اومد💖 😚 خدایا ازت متشڪرم ڪہ طعم دوباره ے نعمت هایت را بهم بخشیدے (کرونا) 😃
2050

از پنجره اتاق کارم گرفتم 

💕این که تن به انجام هركاری نمیدی،به این معنی نیست كه نمیتونی!بهش میگن :"چهارچوب"!چهارچوبی كه خودت برای خودت تعریف میكنی و پایه و اساسش از "خانواده" شكل میگیره...كسی كه چهارچوب داره، "اصالت" داره...اصالت رو نه میشه خرید، نه میشه اداش و درآورد و نه میشه با بزك و دوزك بهش رسید!✨دلت نمیاد دل بشكنی،✨دلت نمیاد دورو باشی،✨دلت نمیاد آدما رو بازی بدی …این بی‌عرضگی نیست!اسمش  "اصالته"...•🌺🌿 ممنون میشم اگه امضامو خوندی واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
2087

سوال درمورد عروس هلندی داشتید بپرسید💖 خداجونم بابت معجزه اے ڪہ درونم گذاشتے ازت ممنونم الهے ڪہ بتونم بہ بهترین نحو تربیتش ڪنم 27 دی 99 فهمیدم باردارم 16 فرودین فهمیدم یه دختر ناز تو دلم دارم بالاخره 5 مهر 1400 دختر خوشگلم به دنیا اومد💖 😚 خدایا ازت متشڪرم ڪہ طعم دوباره ے نعمت هایت را بهم بخشیدے (کرونا) 😃
خودم ازش عکس گرفتم😍

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
1718