عنوان

چجوری با مامانم حرف بزنم؟ 😭

408 بازدید | 15 پست

استراحت مطلقه حوصله شم سر رفته. ولی ما اصولا با هم حرف نمیزنیم. اخه هرچی میگم یا بهش بر میخوره چون حساسه ک من ی منظگری دارم(در این حد ک صبحا میام میپرسم ناهار چی بزارم ناراحت میشه ک یعنی مگه من ب فکر نیستم خودم) و یا اینکه اشکارا نشون میده فضولیش ب من نیومده! والا با مادرشوهرم حرف میزنیم ن اینکه اوکی باشم ولی میرم از چیزای عادی مثلا کاذهای خونه تکونی و...  دیگه دو کلوم حرف میزنیم حالا ب مامانم همینا رو بگم نشون میده با حرفاش ک چرا فضولی میکنم مثلا با سوالام. یا چرا تعیین تکلیف کردم با نظرام... یا هرچی دیگه... خب حرف از کجام بیارم؟! 

هم حوصله ش سر رفته هم کلا مال امروز و دیروز نیس هیچوقت نمیتونم باهاش بحرفم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوصله حرف زدن رو نداره

خودتو سرگرم گوشی کن

ببین اون سر صحبتو باز میکنه یا نه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728
دلم خیلی میگیره کسی رو ندارم درد دل کنن والا مردم با مادرشون حرف میزنن خالی شن ما چی

قضيه از جايي بدتر ميشه كه با خواهرت بهتر باشه و رفتارش كاملا برعكس باشه من هيچ وقت شانس نداشتم

منم اگه ده دقه پیش مامانم باشم 11 بار باهم حرفمون میشه از بچگی هیچ وقت باهم راحت نبودیم منم وقتی پیش همیم فقط سکوت میکنم تو هم سکوت کن شاید این طوری راحت تره 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
قضيه از جايي بدتر ميشه كه با خواهرت بهتر باشه و رفتارش كاملا برعكس باشه من هيچ وقت شانس نداشتم

من خواهر ندارم ولی کلا با همه خوبه یعنی ب خدا برا اولین بار یه مهمونی داشتیم چند سال پیش با دخترای اونا انقد گرم گرفته بود... با خاله و خانباجیها خوبه

2706