2726

فقط واسه تخلیه روحی مینویسم ...هرچقدردلتون میخواد بهم فحش بدید ناسزا بگین حقمه .خودم کردم ک لعنت برخودم باد....

بچه اولو ک اوردم خیانت کرد سگ تو روحم بچه دومو چرا اوردم باز 😣😣😣😣مگ جنس خراب درست میشه .باراول گفتم خیانت کنی دوباره طلاق میگیرم خیانت کرد بجز اینکه توراه دادگاه اذیت شدم وابروم رفت و هزینه کردم هیچی نشداخر مثل سگ برگشتم بهش دوباره چون مریضم چون مشکل دارم چون بدبختم گفتم اینبارم بخشیرم خیانت ببینم خودمو اتیش میزنم باز خیانت کرد و اتیش نزدم......الان ک باز بوی خیانت میادباچی تهدید کنم بایه دختر ۵ساله و یه بچه توشکم چکارکنم کجا برم ...خرجمو کی بده خانوادم توخرج خودشون موندن.....حالا ک پیرم کرد سوختم وساختم باهاش کجا برم اون خوشی کرد من سوختم اون خیانت کرد من سوختم اون عشق وحال کرد من سوختم اون جون موند من پیرشدم فقط من چرا بچه هوردم خدااااایا مدیون اینا خوگردن منه بااینکه دونسام پدرشدن کثیفه هر زه هست باز ازش بچه دارشدم

😲😲خداوکیلی لایک ن‌کن خواهر😲😲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیتونی بری سرکار؟ مهارتی هنری کاری چیزی

کم کم پول جمع کنی برای بچه ها و خودت..

اگه هم چیزی بلد تیستی برو یکاری هرجوور شده یادبگیر

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

عزیزم خدا صبرت بده و بحق این ماه عزیز گره های زندگیتو بازکنه ....دیگه فقط باید قیدشو بزنی برو دنبال کارهای مهریت ولی بگوو طلاق نمیخوام بمون بالاسر بچهات محل سگ هم بهش نذار ....اگه شاداب باشی و ب خودت برسی کم کم میفهمی اصلا بودنش برات مهم نیس

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

دوست عزیز ناراحت نشیا خیلی ساده ای وقتی خودت برای خودت مهم نباشی برای شوهرتم مهم نیستی و بهت خیانت میکنه یه بار محکم جلوش وایستا

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

شرایط سختیه الان فعلا ب ارامش بچت واون تودلی بکن اگه تابعدبه دنیااومدن تغییرنکرد توخونت بمون ولی مهرتو اجرابذاربگو طلاق نمیخام ولی مهریمو بایدبدی تا حالیش بشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2706