2410
2553
عنوان

هفت سین برای بهشت زهرا

212 بازدید | 11 پست

دوستان فردا پنجشنبه آخر سال خدا همه اموات بیامرزه  مادرم ۶ ماهه فوت کرده  هفت سین درست کردیم  فردا ببریم یا روز عید  آخه میگن روز عید هفت سین مشکی خوب نیست تو سال جدید 

تعداد رای : 13
نظرسنجی
فردا ببریم
9
69%
روز سال تحویل
4
30%
میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

خدا رحمتشون کنه عزیزم... 

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم باید ببرم مشکی چرا؟؟؟ خدابیامرزه مادرتونو 

منطورم با روبان مشکی وشکوفه مشکی تزیین کردیم 

خدا مادر شما و پدر و مادر و تمام اموات رو بیامرزه 

فردا و روز عید خیلی شلوغه بهشت زهرا

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
2714
خدا رحمت کنه مادرتون رو منم پدر چهارماه پیش فوت شدن فردا هفت سین میبریم ولی مشکی نگرفتم آبی تیره ست

خدا رحمتش کنه