2733
2734
عنوان

دوست من از عادی بودن دست بکش!❤

432 بازدید | 0 پست

میگویند ساعت چهار صبح زمانی است که یا افراد تاریخ ساز از خواب بیدار میشوند یا میخواهند به خواب بروند.

فراموش نکنیم ایلان ماسک ثروتمند ترین مرد جهان 100 ساعت در هفته کار میکنه ناهارش را در عرض پنج دقیقه میخوره و از پاسخ دادن به تماس های غیر ضرور خودداری میکنه.

در حقیقت او همواره از یک ایمیل ناشناس با مدیران شرکت هاش در تماسه تا وقتش توسط افراد دیگر تلف نشه.

چند نفر از ما حاضریم از تفریحات زندگیمون دست بکشیم؟

فراموش نکنیم وقتی که در حال استراحتیم میلیون ها نفر در سراسر دنیا در تلاشند تا از ما جلو بزنن. میلیون ها نفر سخت کار میکنن و وقتی به موفقیت میرسن افراد عادی با حسرت اون ها رو خوش شانس می نامند.

بله من به شانس اعتقاد دارم! هر گاه در زندگی بیشتر تلاش کردم بیشتر شانس اورده ام(نقل قول) 

دوست من دنیا بی رحمه. زندگی خوب رو به هر کسی نمیده .  هر کسی تو این دنیا لیاقت داشتن یه زندگی ایده ال را نداره و شرط داشتن لیاقت ساده است. تلاش کن!

وینس لومباردی میگه : وقتی میگید سخته مترادف جمله ی من به قدر کافی قوی نیستم تا براش بجنگم رو به کار میبرید. بس کنید این حرف های مزخرف رو مثبت باشید و هر چقدرم سخت باشه برید بیرون و به دستش بیارید!

مایکل جردن میگه : هیچ کس اون بیرون موفقیت رو دودستی تحویل من نمیده من خودم باید برم بیرون و موفقیت رو کسب کنم. به خاطر همینه که من امروز اینجام ، تا به سرنوشتم مسلط بشم ... تا پیروز بشم ، هم به زندگی هم به خودم...

دوست من از عادی بودن دست بکش! هیچ یک از افراد موفق دنیا ادم هایی عادی نبودن!  اون ها وقتی دیگران میخوابیدن تلاش میکردن وقتی افراد عادی استراحت میکردن اون ها دنبال راهکار های عملی کردن ایده هاشون بودن و وقتی مردم عادی درگیر روزمرگی شدن اون ها دنبال ابتکار و نو اوری بودن. افراد موفق هرگز از شکست نمیترسن.

نلسون ماندلا میگه : من هرگز شکست نمیخورم یا پیروز میشم یا یاد خواهم گرفت.

امرسون میگه: شما به کسی تبدیل میشوید که دلتان میخواهد باشید.

مارکس میگه : در شکست درس های بیشتری هست تا در موفقیت اجازه ندهید شکست متوقفتان کند شکست شخصیت های بزرگی می آفریند.

هنری فورد میگه : تنها شکستی واقعی است که از آن چیزی یاد نگیرید مابقی درس های مهمی هستند برای موفقیت.

اسکار وایلد میگه:  وقتی جوان بودم فکر میکردم مهمترین چیز در زندگی پول است الان که پیر شده ام میدانم که همین طور است.

انسان های عادی از پولدار ها فرار میکنن اون ها رو نفرت انگیز میدونن و از پول وحشت دارن... باید پذیرفت پول یکی از مهمترین نشانه های موفقیته و پول در اوردن از استعدادهامون قطعا از بهترین حس هاییه که ممکنه به ما دست بده.

بیل گیتس میگه: اگر فقیر به دنیا امدی تقصیر تو نیست اما اگر فقیر از دنیا رفتی تقصیر خودت است.

رابرت کیوساکی میگه : بخشیدن پول یکی از راز های مهم خانواده های بسیار ثروتمند است آن ها میدانند برای به دست اوردن پول بیشتر باید آن چه دارند ببخشند.

و فراموش نکنیم

دیدگاه مردم فقط یک جا باید براتون خیلی مهم باشه همون طور که عظیم پرمجی میگه:

اگر مردم به اهدافتان نخندند. پس اهداف شما خیلی کوچک است.