2733
2734

😁

حذف شده تاپیکش 

کلی ریپلای داشتم 

ریپلای دوس دارم نفهمیدم چی گفتین اه

من گفتم جاری بزرگترا به جاری جدیدا حسودی می کنن مخصوصا اگه جاری جدید خوشگلتر باشه😃

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اونم یه مدته بعد چن سال اون خوشگله هم عادی میشه مثل جاری بزرگا😅😅

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊

من جاری ندارم، اما حرفت هم غلطه هم بچگانه

هرکس جایگاه خودشو داره، ک با این افکار شما ازچشم میفته ب سادگی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

آقا آقا 😁

من تاپیک زدم اونایی که ریپلای کرده بودن بیان ببینم چی گفتن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
من جاری ندارم، اما حرفت هم غلطه هم بچگانه هرکس جایگاه خودشو داره، ک با این افکار شما ازچشم میفته ب ...

دقیقا به زودی با همین تغکرات و رفتار بچگانه خودشونو از چشم می ندازن 

صد در صدددد

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

انقدر جبهه نگیرید من بچه نیستم که خودمو با رفتار بچگانه از چشم بندازم خودم نزدیک ۲۰ ساله عروسی کردم

چیزی که تو خودم و خواهرم و مادرم و جاریام نسبت به همدیگه و دوستام دیدم گفتم 

البته استثنا هم وجود داره ولی کل مطلب همینه که تو پست اولم گفتم

قفل می کنم دعوا نشه💗