2726
عنوان

شربت زانتاک(رانیتیدین خارجی)

| مشاهده متن کامل بحث + 26537 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه مادرها. تو رو خدا دقت کنین این بلایی که سر من اومده، شما باهاش مواجه نشین. از سایتsazok ...

سلام سونیا جان

خواستم بدونم دخترشماهم مثل دخترمن بوده

من دخترم سه ماهو نیم داره چند روزی هست که شیرش رو بدمیخوره مثلا دوتا میک میزنه دیگه بیقراری و گریه میکنه و دیگه نمیخوره رفتیم دکتر شربت زانتاک رو تجویز کرد که چندتا داروخونه گشتم ایرانی بود خارجی نداشت ولی پیدامیکنم

دخترشما کامل خوب شد چقد طول کشید علائم دیگه اش چی بود

ممنون که جواب میدید

یاد خدا آرام بخش دلهاست
2728

سلام ماماناى عزيز

منم بچه ام زانتاك خورد درست شد جايى گير نياوردم از داروخانه اى تو ستارخان خريدم

قبلا هم پست گذاشتم خودم زياد گشتم گير نياوردم شمارشو پيدا كردم گفتم بزارم هركى خواست بگيره

02144249430

ارزو مى كنم نى نى كسى مريض نشه

سلام من دکتر برای دخترم ۴ماهشه زانتاک نوشته چون شیر نمیخوره دووعده بهش دادم امروز از صبح تاشب گریه کرد مثل وقتی که انتی بیوتیک میخورد برای عفونت ادرارش زانتاک دل درد میاره قطعش کردم دیگه نمیدم ولی اصلا شیر نمیخوره و وزنش خیلی کمه 

سلام 

هرکسی شربت زانتاک میخواهد داروخانه دکتر عباس نیک پیکران به نشانی تهران فلکه دوم صادقیه اشرفی اصفهانی بالاتر از جلال آل احمد جنب اولین پل عابر  تلفن 44216506

قیمتش 140 هزار تومان

واقعا متاسفم برای اونهایی که در اینجا التماس مادرانی رو می بییند که برای درمان نوزاد تقاضا می نمایند و برخی دنبال کسب درآمد میباشند.... انسانیتم آرزوست