2703
2553
عنوان

یه بحث سنگین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 7890 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اما اینکه چرا ما کج و کوله نیستم با اینکه اغلب ما توی روروئک بزرگ شدیم؟ اولا اینکه معلوم نیست اگر سوار نمیشدیم چطور بودیم که بخوایم مقایسه کنیم ثانیا این یک وسیله وعامل از مجموع عاملهای مختلفه که میتونه تأثیر بذاره بالاخره باید جلوی عوامل مضر رو گرفت. مثل سیگاریها که میگن بیا من روزی 20 تا سیگار میکشم اصلا هم مشکلی ندارم!!
دکتر دختر من گفت رورویکشا بزار سر کوچه بازیافتیه ببره گفت حتی نخواه که به کسی بدی یا بفروشیش واسه دختر من که گفت دلیل عمدش اینه که خیلی ازش انرژی میگیره چون دختر من خیلز کم وزنه
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
2456
اما یک جا هم یک مطلب خوندم این بود روروئک میتونه بین 5 تا 6 ماهگی یعنی وقتی بچه میتونه مستقل بشینه و هنوز نمیتونه پابزنه و جلو بره استفاده بشه که من اون رو هم توصیه نمیکنم چون ممکنه عادت کنه و بعد نتونید ازش بگیرید یا مشکل بتونید بگیرید
اولی مثل هرچیز چرخ دار متناسب با قد بچه که بچه بتونه هلش بده و باهاش راه بره که خیلی این رو توصیه کردن البته این رو هم گفتن بعد از اینکه بچه تونست اسکات بزنه (حالتی که بچه شروع میکنه مستقلا وایمیسه و تندی میفته) باید استفاده کرد. حدودا میشه بعد از 10 ماهگی یعنی یه طور نشه که بچه برای ایستادن متکی به این وسائل بشه اینها خیلی خوبن برای دیدن عکساش هم push toys یا push walker رو سرچ کنید میبینید فارسی هم واژه تاتی رو همون پوش واکره
2714
برای مورد دوم یعنی واکرهایی که به کمک پدر و مادر استفاده میشن چند تا نکته هست اول اینکه چون بچه توش میشینه ممکنه بعضی مشکلات فیزیولوژیکی که از نشستن توی روروئک بود توی اینها هم باشه دوم هم اینکه پدر و مادر باید استفاده ازش رو بلد باشد یعنی فاصله ای که بچه رو میگیرن طوری نباشه که راه رفتن بچه رو مختل کنه یا وابسته اش کنه یا بر اساس پازدن بچه رو جلو ببرن این نوع رو هم الآن با همون parent assist walker سرچ کنید میبینید
من که 3 سال پیش رفتم برا خرید سیسمونی همین تحقیقات رو انجام دادم و اصلا روروئک نخریدم بچه ام هم اصلا از روروئک استفاده نکرد و به موقع راه افتاد خودش.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
اینجا میفروشن تو مغازه ها هم هست کسی جلوگیری نمیکنه خودم هم دارم ولی جفت دخترام زیاد علاقه نشون ندادن برا نشستن تازه من soucerهم دارم از اینا که مثل روروئکه ولی ثابته و بچه در جا میزنه توش میگن برا تقویت عضلات پای بچه خوبه اونو بیشتر استفاده میکنن بخاطر اینکه خودم حموم یا دستشویی میرم میندازمش اون تو سرگرم بشه و جای خطرناک هم نره تا من از حموم بیام بیرون
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2706