2726
عنوان

مامانای پسردار

385 بازدید | 23 پست

چه تیپی واسه پسراتون زدین؟؟؟چندسالشونه؟؟؟به خاطر کرونا جایی نمیریم جز خونه پدرم واسه دلخوشیش من واسه پسرم پیراهن آستین کوتاه لی و شلوار لی با کقش اسپرت واسش گرقتم شما چی؟؟؟؟البته پسرم۵سالشه

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

شلوار جین و پیراهن 

یه سویشرت شلوار 

کتونی 

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرم ۵سالش میخوام پیرهن ۴رخونه رنگ ابی با شلوار جین راسته و کفش اسپورت بخرم  موهاش بلند شدقبلش باید ببرمش اریشگاه   فشن کنمش😄

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
منم ی سه تیکه جین گرفتم براش با کفش اسپرت پسر منم پنج سالشه و با پسر کوچیکم لباس ست گرفتم براشون ما ...

عزیزم مبارکشون باشه دعا کن واسه منم بشن دوتا دختر و پسرش خیلی مهم نیست فقط سالم باشه

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
پسرم ۵سالش میخوام پیرهن ۴رخونه رنگ ابی با شلوار جین راسته و کفش اسپورت بخرم  موهاش بلند شدقبلش ...

پسر منو تو خونه خودم اصلاح کردم موهاش خراب شد نجبور شدیم کچلش کنیم تو این عیدی🙄🙄🙄

پسر منو تو خونه خودم اصلاح کردم موهاش خراب شد نجبور شدیم کچلش کنیم تو این عیدی🙄🙄🙄

ای بابا دم عیدی چ ریسکی کردی 😶 اشکال نداره کچل کردن از جدابیت ی خوشتیپ کم نمیکنه 😄☺

دوسال موهای 

پسرم همسرم کوتاه میکنه همشم بوکسری 😐😐

میخوام پیش دستی کنم ی مدل جدید سوسولی بزنم براش😆

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
ای بابا دم عیدی چ ریسکی کردی 😶 اشکال نداره کچل کردن از جدابیت ی خوشتیپ کم نمیکنه 😄☺ دوسال موهای&n ...

وای اشتباه کردم بددددد....الهی بمیرم‌بچه م غصه ش هم میگیره ولی میگه اشکال نداره مامان کلاه سرم میذارم😁

وای اشتباه کردم بددددد....الهی بمیرم‌بچه م غصه ش هم میگیره ولی میگه اشکال نداره مامان کلاه سرم میذار ...

ای جانم خدا حفظ ش کنه 😍

خدانکنه عزیزم مو دیگه فوری میاد  کلاه کجکی شیک ست کن بالباساش

هروز  دستات خیس کن بکش سرش موهاش زودتر بلند میشه تجربه شخصی بلای نموند من وپدرش سر موهای پسرم نیاریم اخرسر کچلش میکردیم😂

2706