2726

به نظر من همه افراد اون حرفا رو میدونن حتی دوستای ادمم همون حرفا رو میزنن

یکم ادم خودش اراده که کتاب و مطلب علمی بخونه و تحقیق کنه خودش میشه یه پا روانشناس  هیچکسی مثل ادم موقعیت خودشو درک نمیکنه و نمیدونه چی درسته چی غلط  

من برامشکلم پیش دعانویس رفتم کارم حل شد

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه

در حدی ک اگاهت کنه مشکل از کجاست بله ، چون خیلی از حالات روحی  پیدا میکنیم خودمون خبر نداریم کجای زندگی و چه دلیلی چ اتفاقی افتاده و تو ناخداگاهت تاثیر گزاشته ، مشاور خوب کمکت میکنه ک ریشه یابی کنی و روبه رو شی باهاشون و خلاص شی

Go big meri

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر من یک فرد آگاه و دانا این طرز فکرش نیست 

مشاور و روانشناس راه درست رو به ما نشون میده 

گاهی شرایط روحی ما طوری نیست که بتونیم تصمیمی مبتنی بر عقل و منطق بگیریم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

مثل یک پزشک میمونه شما در حد سرماخوردگیو میدونی خودت چیکار کنی اما اگ کبدت مشکل پیدا کنه باید کمک بگیری و دیگ اطلاعات بیرونیت کمکت نمیکنه فقط کسی ک تحصیلات اکادمیک داره و عمیقا درس خونده مقاله نوشته میدونه و میفهمه ، 

Go big meri

اره خییلی 

ولی باید هزینه کنی و پیش مشاور خوب بری و همیشه ادانه اش بدی ! 

من حدود دوماه بعد زایمانم با شوهرم میرقتم خیلی خوب بود ! 

ولی خب هزینه زیاد بود و ... ادامه ندادیم

.
واقعا🙄🙄

اره

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه