2733
2734

کسی هست که شوهرش کم حرف باشه؟ چطوری به حرف بیارمش. اینقد کم حرفه تازگیا رو این موردش حساس شدم. یه جورایی خسته شدم. حتی گاهی فکر میکنم دوستم نداره که اینقد حرف نمیزنه    سوالم بپرسم با آره یا نه جواب میده. از اول همینطوری بودا. الان حساس شدم. حس میکنم خودشم تلاشی نمیکنه که یه مقدار این اخلاقشو بهتر کنه. اینم بگم همه خود منو جز کم حرفا میشناسن. ولی این دیگه ببین چیه اعصاب منو هم خورد کرده 

یه خانم مستقل و قوی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اذیت نیستی؟ 

نه جای دوتامون حرف میزنم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2738

من اوایل اشناییمون تو دوستی فهمیدم اینجوریه!!وای چقدر اذیتمیشدم....من پرحرففف.اونم ساااااکت.یعنی کلا خانوادیگ اینجورین به مادرشوهرم رفتن..صدا از دیوار درمیاد از اینا ن!!!دیگ هیچی دیگ هی بهش گفتم نمیخوامت تو کم حرفی!!برو ...میگف خب چیکارکنم؟میگفتم وقتی سوال میپرسم یه کلمه ای جواب نده توصیح بده ...دیگ الان بعد۴سال ازدواج خوب شده!!!

چندتا نکته مهم:امضامو بخون حتما😁😁                         ⁦✔️⁩کاربر ۹۷هستم ولی صد بارترکیدم😭😭😭دیگ قول میدم نترکم چون دیگ شماره ندارم...                                            ⁦✔️⁩اگه دیگه بعددوبار‌ریپ زدن جوابتو ندادم،بدون ک جواب دارم ولی حوصله بحث با تو رو ندارم🙄🤐و ریپاتو بدون خوندن حذف میکنم😅چون اگه قرار بود قانع شی با همون دو بار. ریپ قانع میشدی...پس کلا شمشیرو از رو بستی و کاریش نمیشه کرد.                                                                        ⁦✔️⁩اینجا دنیایی عجیبیه خانواده شوهر هیولا هستن و حال به هم زن🤢🤢🤢هرررررچقددددرم ک فرشته باشن ،و مادرشوهر یه دیوه هررررچقدرررررررم ک خوب باشه           خانواده خود طرف عین🌙هستن حالا هرررررچقددددددرم بد صفت باشن و بدحنس ولی چون مادره کلااااا حق داره حتی اگه تو رو بکشه...   (پس سعی نکن ثابت کنی به این افراد چون درک نمیکنند و قبول نمیکندد عکس این قضیه رو)
نه جای دوتامون حرف میزنم

خب خوبه. من آخه گفتم که. کم حرفم. همون جای خودم حرف میزنم احساس میکنم خیلی زحمت افتادم. دیگه منم حرف نزنم خونه مون سوت و کور میشه که   

یه خانم مستقل و قوی 
خب خوبه. من آخه گفتم که. کم حرفم. همون جای خودم حرف میزنم احساس میکنم خیلی زحمت افتادم. دیگه منم حرف ...

خب شاید اونم از کم حرفی شما بدش بیاد

من خیلی حرف میزنم خیلی خیلی اصلا خوب نیس

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

همسر منم کم حرفه ولی شیطونه.خیلی اذیت میکنه.

اما اهل صحبت کردن راجب کسی نیست.

نهایت از خودش و کارای روزمرش مختصر بگه

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
من اوایل اشناییمون تو دوستی فهمیدم اینجوریه!!وای چقدر اذیتمیشدم....من پرحرففف.اونم ساااااکت.یعنی کلا ...

ما بعد ۶ سال بهتر که نشده هیچ. حس میکنم بدترم شده . واقعا رو اعصابه. خیلیا شاید درک نکنن. ولی واقعا برام مساله شده. 

یه خانم مستقل و قوی 
2706