1874
2106

🤨🤔

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
من فقط ریمل گرفتم سه بار بله راضی بودم

چه مارکی؟خیلی خوبه

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑
چه مارکی؟خیلی خوبه

من هرچی گرفتم لورآل بوده عالی بودن

مهم نیست چه شکلی هستیم، مهربونی ها مارو تبدیل به زیبا ترین انسان های دنیا میکنن.مهربان باشیم و بهم محبت هدیه دهیم قطعا دنیا نجات پیدا میکنه❤️

نه رنگ پنکک رو اونی که سفارش دادم نیاوردن برام 

و اشتباه دادن

منم نزدمش

بعد خواهرزاده نامزدم گفت رنگ پوست منه و اینا 

منم دادم بهش

درکل لوازم آرایش رو باید حضورا خرید و تست کرد قشنگ

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2050

بله 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
پنکک چه مارکی میخری؟

والله من پوستم خوبه خداروشکر و نیاز به کاور نداره 

ولی خب چون آرایش میکنم پنکک هم میزنم 

مارکای مختلفی میزنم مک،لاواری،اتود،اوریفلیم 

قبلا مودا میزدم خیلی خوب بود دیگه وارد نشد به ایران 

و اون دفعه هم که رنگش رو اشتباه دادن پنکک ورسای بود 

که دادمش به دخترخواهرشوهرم  

و چون من خیلی سفیدم شماره ۱ هم میگیرم اگه تیره ام کنه میندازمش کنار

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم