2726

فکر میکردم بعد طراحی و بافت عروسک‌هام، اینقد سفارش میگیرم برای بافت که وقت سر خاروندن نداشته باشم، الان هم خداروشکر خوبه اما من وقتی الگوی این کارارو طراحی میکردم فک میکردم خیلی ها از هنرم حمایت میکنن

شما نظر بدین این مدل بافت یونیکورن تاحالا جایی دیدین؟؟؟ 

https://uupload.ir/files/488d_img_20201217_134416_161.jp

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

اینم یه نمونه ی دیگه که من به خاطرش 1هفته شبا نمیخوابیدم

https://uupload.ir/files/87pw_img_20210120_082733_044.jpg

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی گوگولن 😍

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
ن زیاد ندیدم ولی قرار نیس فوری ب موفقیت برسی ادامه بده ی جا تاست می افته

نمدونم شاید سطح توقع من بالاس چون برای این الگوها خیلی وقت صرف کردم

یکم تپلشون کن ،پاها ی کوتاه تر، با مزه بشن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
عمده باید سفارش بگیری برای مغازه ها...اینجا پیشرفتی نداره

توی اینستا پیج زدم، متاسفانه همسرم میگه نمیخواد بری در مغازه ها، بشین تا مشتری واست بیاد، کلا با کار من مخالفه

باید تبلیغات گسترده داشته باشی بدون تبلیغات نمیشه

شاید باور نکنی 150ت برای اولین تبلیغ دادم به یه پیج با 61کا فالوور 10تا بازدهی داشت، داشتم افسردگی میگرفتم

2706