1874
2106
عنوان

خواهرا بیاین

121 بازدید | 18 پست

اگه دوسپسرتون همزمان که داره با شما چت میکنه با رفیقش (دختره)چت کنه و جوابتونو دیر بده و شمام ازش بپرسی علتشو و شات بفرستع از صفحه چتشون

در حالی که دختره واسش عکس فرستاده و اونم در جواب گفته بهش جذاب

واکنشتون چیه؟؟به کمکتون نیاز دارم برای ادامه رابطه یا قطعش

دوسپسر شریکی درد نمیخوره که 

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                                                                                                                                                                             My only love is Johnnydepp   چشم بد کور که هم جانی و هم جانانی😍

میزنم دندوناش بیفته تو دهنش😐

انسانیت دین خاصی ندارد،همینکه درمیان مردم زندگی کنیم: ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم،کلک نزنیم،دلی را نشکنیم،سوءاستفاده نکنیم،حقی را ناحق نکنیم،یعنی انسانیم...........

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
2032

چه وقیح

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند.... 
2104
فک کننن بهم میگه تو رلمی اونا فقط دوستمن حسی ندارم بهشون اما قربون صدقشونم میره )):

خاک بر سر به منم میگفت توجه اصلیم مال توهه اونا همینطورین میتونی کات کنی یا نه ؟ وابستگیت زیاده؟

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊
خاک بر سر به منم میگفت توجه اصلیم مال توهه اونا همینطورین میتونی کات کنی یا نه ؟ وابستگیت زیاده؟

دوسش دارم عزیزم

حییییف از دوست داشتنم که نثار این ادم کردم