2726
عنوان

خانومهای مذهبی لطفا میشه بیاید

863 بازدید | 119 پست

سلام دوستان خوبید 

ممنونم ک اومدید 🙏🌷

راستش من خیلی دلم میخواد چادری بشم ولی نمیدونم چیکار کنم یعنی بقیع نمیذارند بعد منم از خجالت نمیتونم حرف دلمو بزنم یا مقاومت کنم یا جوابشونو محترمانه بدم نمیدونم چیکار کنم 😔💔

بعد دلم میخواد روش زندگیمو تغییر بدم یه زندگی ساده و خیلی مذهبی با یه شوهر بشدت مذهبی و مومن و خوب و بااخلاق و درست نصیبم بشه نمیدونم چیکار کنم راستش من دختر اونقد مذهبی نیستم ولی دوس دارم تغییر سبک بدم میشه لطفا راهنماییم کنید 🙏🙏🙏🙏

ممنونم پیشاپیش از لطف و تایمی ک برام میذارید🌷🌷🌷🌷

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان که خمپاره بارونت کنن طرفدارانِ احترام به عقاید(البته فقط عقاید خودشون)

!!!

سنگر بگیر

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2728

چقدر خوب خب این یعنی خداوند صدات زده خب کم کم تغییر و شروع کن مثلا اول راه اگر حجاب نداری حجاب کامل کن بعدا چادری شو و اینکه سعی کن نظر هیچ کس برات مهم نباشه چون تو قبر هیشکی پیش ما نیست 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2706