2737
2734

هرکس خوند نیتشم بگه براش آمین از ته دل بگیم 

خودم اولی:خدایا مادر و برادرمو راضی کن بحث قومیتی رو تموم کن به عشقم جواب مثبت بدن تو این دوره بد پسر اینجوری سربه راه و عاشق کم پیدا میشه 

ترجیح میدم کنارش ب قصر طلا فک کنم تا اینکه تو قصر طلا نبودنش آزارم بده...در این حد!!! آمـــیــن🙏🏻🌹

بسم الله الرحمن الرحیم

قفل اول:بِسمِ اللهِ السَّمیعِ الٌبَصیرِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء بِرَحمتِکَ یا اَرحمَ الرّحمینِ وَ صلَی اللهُ علی مُحَمَّدٍ و ألهِ أجمَعینِ

سپس گرفتاری خود را متذکر شود.

قفل دوم:بِسمِ اللهِ الٌخالقِ الُعَلیمِ الّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الًفَتّاحُ الٌعَلیمٌ بِرَحمتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

سپس حاجت خود را بگوید.

قفل سوم:بِسمِ اللهِ الٌسَمیعِ الُعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌغَنِیُّ الٌقَدیرٌ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

قفل چهارم:بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌکَریمِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

قفل پنجم:بِسمِ اللهِ الٌسَمیعِ الٌعَلیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَلیمِ الًخَبیرِ بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمُ الٌرّحِمینِ

قفل ششم:بِسمِ اللهِ الٌعَزیزِ الٌرَّحیمِ الَّذی لَیسَ کَمِثلِه شَیء وَ هُوَ الٌعَزیزِ الٌغَفورٌ فَاللهُ خَیرً حافظاً وَ هُوَ أرحَمُ الٌرّحِمینِ

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مسئله سزارین شدنم حل شه امروزم روز بدی شد واسم سراین قضیه کلی استرسو ناراحتی دارم میکشم.دعاکنین دکتره یچیز بنویسه تونامه که سزم اختیاری نشه وگرنه بیمه هزینشونمیده ماهم واقعا تو آمپاسیم هم مستاجریم وسیله نقلیم نداریم حقوقمونم کفاف نمیده 

دومین خاستمم جورشدن یه ماشینه 

ممنونم ازهرکسی که آلهی امین میگه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738
@اعتصامی     @nargggges    

سلام آبجی جون خوبی عزیزم به نیت حاجت دلت خوندم الهی به حق امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف خوشبخت بشی 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
معنی هاشم بگو

بسم الله ، شنوا ، بینا ، که هیچ چیز شبیه به آن نیست ، با رحمت شما ، ای مهربان ، و دعای خدا بر محمد و آل او باد.

بسم الله ، خالق ، دانای کل ، که هیچ چیزی شبیه او نیست ، و او با رحمت تو ، ای مهربان ، فاتح دانشمند است.

بسم الله شنوا و دانا كه هيچ شبيه او نيست ، و او در رحمت تو تواناى قادر متعال است ، اى مهربان ترين

بسم الله عزیز و سخاوتمند که هیچ چیزی شبیه آن نیست و در رحمت تو عزیز و بخشنده است ای مهربان

بسم الله شنونده دانا که هیچ چیزی شبیه او نیست و او دانایی است که می داند به رحمت تو ای مهربان ترین.

به نام خدا ، عزیز ، مهربان ترین ، که هیچ چیز شبیه او نیست و عزیز ، بخشنده است ، بنابراین خدا خوب است ، حفظ می کند و او مهربان ترین است

@به_کبودی_یاس  

@مائده6525221  

@ماه_تنها  

@tamai  

@بهارربانی    

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

@برادرمهربون  

@سیدمحمد39  

@شادوغمگین  

@ماhلیلی  

@1740    

مسئله سزارین شدنم حل شه امروزم روز بدی شد واسم سراین قضیه کلی استرسو ناراحتی دارم میکشم.دعاکنین دکتر ...

خدایا هرکاری ک‌میکنی به نفعش تمومش کن🙏🏻آمین

@eloooni  

@دریاعدلپروریست  

@درتاج  

@حنا70  

@مادر3قلوها    

خوندم الهی از همسایه مزاحم راحت شم روانی شدم از سروصداش 4روز هفته مهمون داره از خدا میخوام آسایش ...

انشالله یاد بگیرن حقوق شهروندیو و خدا به همه آسایش بده 

آمین

2706