2733
2734
عنوان

خبر بارداری به خانواده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 48 پست
آره همین کار رو بکن  یاهم واسه شام دعوت کن خونتون اگه تعداد کمن  بعد شام بگید به همه شون ...

شام هم فکر خوبیه ولی اینجوری بابامم باید بیاد پیش اون که اصلا نمیتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شام هم فکر خوبیه ولی اینجوری بابامم باید بیاد پیش اون که اصلا نمیتونم 

😐😂

عیب نداره 

چطور بچه رو جلو شون بزرگ میکنی پس ؟

خب چی میشه باباته

منم خجالتی بودم رفع شد😆

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
2728
😐😂 عیب نداره  چطور بچه رو جلو شون بزرگ میکنی پس ؟ خب چی میشه باباته منم خجالتی بودم رفع ش ...

فک کنم با بعدش کنار بیام همین اولش یخم باز بشه کافیه 😂

وای عزیزم گفتم که منم خواهری نداشتم سه تا برادر بزرگترم داشتم تازه😂

من با خوشحالی به همشون گفتم به نظرم‌توام‌بگو مامان داری نوه دار میشی وتمام

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
@کاملیاااااا    

ای جونمممم بالاخره گرفتتتت خیلی عالی همکار جان خیلی خوشحال شدم 

گلم میتونی ی کاری کنی که که هم مثلا سوپرایزی باشه هم غیر مستقیم توی ی جهبه ی پستونک بزاری یا توی ی پاکت بنویسی مامان بزرگ شدنت مبارک بعد وقتی رفتی از خونه بیرون به مامانت بگو زیر بالشتشو نگاه کنه و از این کارا دیگه

حرفه من مامایی👩🏻‍⚕️  خدایا مرسی بابت همسر خوبی💎 که بهم دادی 
2738
😍باید همینکارو کنم 

برو موفق باشی

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
ای جونمممم بالاخره گرفتتتت خیلی عالی همکار جان خیلی خوشحال شدم  گلم میتونی ی کاری کنی که که هم ...

مرسی عزیزم اره بالاخره گرف 😂

پستونک هم ایده قشنگیه 😍😍😍😍😍

واسه مادر شوهرم میخوابم یه بسته شیرینی بخرم یه کارت پستال هم بچسبونم بهش بدم بگم اینو یکی داد بهت بدم گف به زودی منو میبینی 💃

سلام عزیزم خوبی  رفتی سونو قلب ؟ من دیروز رفتم 8 هفته و یه روزم بود با ضربان قلب 171  ...

سلام عزیزم 

اره امروز رفتم 

۷ هفته و دو روزم بودم...ضربان قلب رو نگف چنده فقط تو سونو زد شنیده شد 

من هماتوم خفیف هم دارم 

سلام عزیزم  اره امروز رفتم  ۷ هفته و دو روزم بودم...ضربان قلب رو نگف چنده فقط تو سونو زد ...

داخل برگه سونو ضربان نوشته 

برای من 171 بود 

آخرین پریودیت کی بود ؟

پسرم عاشقتم   منتظر لمس دستای کوچولوتم 
داخل برگه سونو ضربان نوشته  برای من 171 بود  آخرین پریودیت کی بود ؟

ننوشت سونولوژیست برای من عزیزم 

بعضیا نمینویسن ..البته مهم فقط این بود ک ضربان داشته باشه فقط 😂

من۲۰ بهمن بودم 

2706