2410
2553
عنوان

خبر بارداری به خانواده ها

2009 بازدید | 48 پست

بچه ها من با خانواده همسرم مشکلی ندارم و میتونم خبر بارداری مو بدم چون زیاد دربارش حرف می‌زدیم قبلا 

با خانواده خودم بخصوص مامانم مشکل دارم..اصلا روم نمیشه آب میشم از خجالت..چون اولین نوه س و من خواهری نداشتم که دیده باشیم تو خانواده و طبیعی باشه برام خیلی سخته گفتنش.حتی تااحالا درباره بچه دار شدن و این چیزا با مامانم حرف نزدیم الان بخدا کل دغدغم این شده چجوری به مامانم بگم فقط🥺🥺🥺🥺🥺😢😢😢

ای جانم

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ممنونم  باور کن این دغدغه گفتن به مامانم نمی‌ذاره لذت ببرم

ول کن بابا این چیزارو 

یه کیک بگیر روش هم بنویس مامان بزرگ و بابا بزرگ من دارم میام 

یه هدیه هم بگیر تو جعبه بزار ، یه نامه ام بنویس از زبون نی نی 

😙😙😙😙😙

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
ممنونم  باور کن این دغدغه گفتن به مامانم نمی‌ذاره لذت ببرم

قربونت برم😘

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
2714
منم همینطوری بودم روم نمیشد بگم نزدیک 4ماه بودم مامانم خودش حدس زد همسرمم به خانوادش گفت

آخه من نمیتونم بمونه این همه مدت 

چون همسرم شغلش طوریه که در هفته سه شبانه روز نیس منم کنار خونه مامانم زندگی میکنم و میرم اونجا 

میترسم غذاهایی مثل زعفرون دار و داروگیاهی  و اینجور چیزا درست کنن مشکلی پیش بیاد..چون مصرف این چیزا زیاده خونه مامانم 

مجبورم بگم تا اتفاقی نیفته واسه بچه خدای نکرده 

ول کن بابا این چیزارو  یه کیک بگیر روش هم بنویس مامان بزرگ و بابا بزرگ من دارم میام  یه ...

واسه مادر شوهرم اینا همین کارو میکنم 

اما واسه مامانم فک کنم هزار باید باید آب شم تا کادو رو بهش بدم 

بنظرت بگم همسرم بگه بعد من اصلا بروش نیارم؟

واسه مادر شوهرم اینا همین کارو میکنم  اما واسه مامانم فک کنم هزار باید باید آب شم تا کادو رو ب ...

آره همین کار رو بکن 

یاهم واسه شام دعوت کن خونتون اگه تعداد کمن 

بعد شام بگید به همه شون 

آره بگه چه فرقی داره 

2706