2703
2553
سلام شیدا جان.من هم پارسال یک بارداری پوچ داشتم. هفته هشتم که رفتم برای سونو گفت هفته ششم هست و امبریون دیده نشد فقط ساک بارداری رو دید.که سونو نوشت برای دو هفته بعد که دیگه به دو هفته نکشید وسقط شد. دکتر هم گفت علتش به احتمال زیاد ضعیف بودن اسپرم شوهرم بوده. ولی الان بعد از هشت ماه اقدام باردار شدم و خدا رو شکر قلبش هم تشکیل شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شیدا جون نگران نباش.من هفته هشتم رفتم گفت هفته پنجمی و قلبی هنوز نیست ممکنه پوچ باشه.اما خدا را هزاران نرتبه شکر الان پسرم 19ماهشه و سالم.من که سه چهار روز بعدش رفتم سونو واژینال .اما اگر میتونی دوهفته صبرکن.
اصلا هم حالت تهوع نداشتم
شیدا جان من نمیخواستم نگرانت کنم عزیزم . ان شاالله که برای شما اینجوری نیست و هفته دیگه که بری سونو
با خبر خوب میایی. علایم خاصی که نداشتم من حتی الان هم حالت تهوع ندارم.
رها جان شما هم خیالت راحت از روی شکم هم نشون میده.
راستی شیدا جان اگه خیلی نگرانی میتونی بری سونو واژینال .اونجا حتما میبینشش
شیدا جان سلام
اصلا ناراحت نباش عزیزم منم الان دو ماه و نیم دارم به منم تو 5 هفتگی گفتند فقط ساکش تشکیل شده منم کلی گریه کردم اما 12 روز بعد سونو واژینال شدم قلبشم تشکیل شده بود الانم که 11 هفته ودو روز هستم دیروز صدا قلبشم الهی فداش بشم شنیدم .انشاا... که خیر هست
سلام من آخرین دوره پریودیم 9 مرداد شروع شده الان که 15 شهریور هست هفته چندم میشم؟
من هم نگرانم 28 مرداد رفتم سونو هیچی نشون نداد گفته 2 هفته بعد برم میترسم چیزی نشون نده یا مشکلی باشه.شبها سر شب راحت نمی خوابم ممکنع بخاطر تغییر تحول این دوران باشه؟
2714
سلام من آخرین دوره پریودیم 9 مرداد شروع شده الان که 15 شهریور هست هفته چندم میشم؟
من هم نگرانم 28 مرداد رفتم سونو هیچی نشون نداد گفته 2 هفته بعد برم میترسم چیزی نشون نده یا مشکلی باشه.شبها سر شب راحت نمی خوابم ممکنع بخاطر تغییر تحول این دوران باشه؟

راستی 28 بخاطر این رفتم سونو چونکه دردی شبیه پریودی داشتم آخه نزذیک دوره پریودیم بود البته3شب فقط اینطور بود به مدت نیم ساعت
سلام خانوما من مریم هستم.من هم امروز رفتم سونو گفت ساکه حاملگی و کیسه ی زرد مشاهده میشه ولی گفت جنینی نیست.داشتم می مردم.البته من پریودم نامنظمه دکترم گفت احتمالا دیرتر از اون موقعی که مد نظرمونه لقاح صورت گرفته.گفت احتمالا هنوز زوده برای دیدنش.گفت 2 هفته دیگه برم.اگه نباشه اون موقع هم من چکار کنم.خیلی نگرانم.اخه من بیشتر مشکلم اینه که به مادرم گفتم باردارم اگه اینطوری باشه کلی ناراحت میشه.ولی من معتقدم که همگی باید توکلمون به خدا باشه خودش همه چیزو درست می کنه.
سلام خانوما من مریم هستم.من هم امروز رفتم سونو گفت ساکه حاملگی و کیسه ی زرد مشاهده میشه ولی گفت جنینی نیست.داشتم می مردم.البته من پریودم نامنظمه دکترم گفت احتمالا دیرتر از اون موقعی که مد نظرمونه لقاح صورت گرفته.گفت احتمالا هنوز زوده برای دیدنش.گفت 2 هفته دیگه برم.اگه نباشه اون موقع هم من چکار کنم.خیلی نگرانم.اخه من بیشتر مشکلم اینه که به مادرم گفتم باردارم اگه اینطوری باشه کلی ناراحت میشه.ولی من معتقدم که همگی باید توکلمون به خدا باشه خودش همه چیزو درست می کنه.
سلام
حس شیدا جون شاید خیلی وقت ها برای ماها پیشش آمده
نگرانی، ترس، استرس
در ماه های اول بارداری این احساسات گویا عادی است و کم و بیش اکثر مامانا این احساسات را تجربه می کنن
پوچ، خارج از رحم، خونریزی، لکه بینی، درد زیاد شکم اینها همه بهانه ای برای نگرانی است
بچه ها توکلمون باید به خدا باشد
اگه باشه که الحمد الله اگه نه هم توکل به خدا ان شا الله دفعه بعدی به خیر و سلامتی
نگران نباشیم بهتره
چون کاری از دست ما بر نمی آید غیر از صبر
منم هفته 6 رفتم سونو واژینال گفتند هیچ چیز دیده نمی شه، همه این حس ها را داشتم
ولی الان کمتر نگرانم
قراره هفته آینده برم تا تکلیفم معمول بشه
نگران نباشید مامانهای آینده
به هم دعا کنیم
سلام دوستان منم دیروز رفتم سونو گفت هفت هفته اس ولی فقط ساک 24 میلیمتری دید دکترم واسم دو هفته دیگه دوباره سونو نوشت گفت اگه توی این هم قلبی وجود نداشته باشه باید سقط بشه. واسم دعا کنید خیلی حس بدیه
سلام دوستان منم دیروز رفتم سونو گفت هفت هفته اس ولی فقط ساک 24 میلیمتری دید دکترم واسم دو هفته دیگه دوباره سونو نوشت گفت اگه توی این هم قلبی وجود نداشته باشه باید سقط بشه. واسم دعا کنید خیلی حس بدیه
2706