2733
2734
عنوان

روش های تمیز کردن منزل و محیط کار + هوم پلاس

| مشاهده متن کامل بحث + 5990 بازدید | 65 پست

سلام

چرا قرص هوم پلاس خط میندازه روی تمام لیوانامون

منکه اصلا راضی نیستم 

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب تاپیک زدی الان من تاپیک زدم هیچ کس کمک نکرد تو لباسای قدیمیم  تو انباری بودن تازه تو چمدون دوتا بید مرده پیدا کردم میتونم با چند بار شستنشون از بین ببرم؟

همه جا گفتن نفتالین ولی خیلی بد بوعه توروخدا بگو با چی بشورم میرن

2728
كون گشادى منو اگه بتونى درمان كنى منم خونمون رو تميز ميكنم😫😭

با باسن‌تنگ کن هوم پلاس ب همه کارات میرسی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2738

سلام دوست عزیز،برای پاک کردن نقاشی با مداد رنگی،مداد شمعی و ماژیک روی دیوار با رنگ روغنی چکار کنم

روزی تا خرخره عاشق بودم تا فرق سرم ؛منی که حالا حوصله دوست داشتن خودم رو هم ندارم.              

سلام هوم پلاس 

دیواری که نم کشیده میتونید با وایتکس سفید کنید. برای این کار میتونید وایتکس در ابپاش بریزید و روی محل موردنظر اسپری کنید

گاهی هرچی رنگ میکنید سفید نمیشه. بهتره قبلش این کار بکنید و بعد رنگ بزنید

2706