2733
2734

واقعا نمیدونم چی بگم یکی منو راهنمایی کنه 

خسته ام دیروز دوستم اومده بود خونمون گفت حامله هست نمیدونستم خوشهال باشم که بهترین دوستم نی نی داره یا ناراحت خلاصه ناهار پیشم بود 

بعد عصر رفت منم خیلی حالم گرفته بود شبم مادر شوهرم اینا دعوتمون بودن شوهر من مشکل داره بچه دار نمیشیم شب که مادر شوهرم اینا اومدن بهش گفتم فاطمه حامله هست گفت مبارکش باشه بعد یکساعت اومد پیشم نشست گفت میدونم خیلی امروز حالت گرفته هست تورو خدا اینجوری نکن هم برای خودت بد هم دل بچم دلش میشکنه بعد زد زیر گریه من واقعا نمیخواستم ناراحتش کنم😭😭😭😭    

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو ک چیزی نگفتی ب مادر شوهرت 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738

آخی عزیزم.💔

به هرحال اونم مادره دوست داره پدر شدن پسرشو ببینه.از حرف شما ناراحت نشده.فقط میخواستی دلداریتون بده

انشالا تو سال جدید یه بچه خوشگل بیاد بغلتون

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
عزیزم هزار تا راه هستا برا بچه دار شدن ناراحتی چرا اخه

شوهرم عقیم😢

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

انقدر دل نازک نباش گریه صفای چشم و دله...شما کار نکردی ولی جلو مادر شوهرت دیگه حرف بچه نزن دیگه حساسه،ایشالا شما هم اکی می شید نگران نباش

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706