2733
2734

امروز فرستادم برای مشتریم اینقد دوستش داشت گفتم نظرتون رو بدونم

هر سفارشی هم داشته باشید با هر طرحی در خدمتتون هستم 

https://uupload.ir/files/wcte_img_20210311_155822.jpg

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

قیمتشون چندشد

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الیه عزیزم. حیف بچه ندارم یعنی شوهر ندارم وگرنه میدادم واسپ درست کنه😍

هر مدلی دوست داشته باشی واست میبافم عزیزم 

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
2728

خیلی زیباس..ازما ک گذشت

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
خیلی نازه خیلی،انشالله واسه نوه ام

انشاالله عزیزم، ولی عروسک‌های بافتنی یادگاری خوبی از دوران کودکی بچه ها هستن و وقتی بزرگ بشن باهاشون کلی خاطره دارن

قیمتشون چندشد

عزیزم با کاموای ترک 300ت یارن آرت جینز ترک 

فالوت میکنم عزیزم

@rooya_baf توی اینستا منتظر نگاه زیبای شماس 

2738
هم قیمتش عالیه هم فوق العاده تمیز دوخته شده،آموزش نداری؟ تهرانی؟

ممنون عزیزم، من مشهد هستم، متاسفانه آموزش ندارم