2703
2553
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478104 بازدید | 2084 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شکیبا جون من تازه اینجارو پیدا کردم سوالم درمورد فر کردن مژه که اخیرا زیاد شده سوال کردم گفتند 6مادوام داره در ضمن می خواستم رنگ مژه هم بزارم چون مژه های بلند و پری دارم حالا شما میدونی که این کار مضراتی داره یانه ویا ارایشگاهی میشناسی که این کارو انجام بده ؟ممنونم

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
2720
سلام شکیبا جون من مالزی زندگی می کنم از وقتی اومدم اینجا فکر می کنم یک مقدار پوست به هم ریخته و به خاطر آفتاب یک کم لک آورده. می شه البته ضد آفتاب فتودرم 100 همیشه می زنم. در هر صورت می شه لطف کنی یک کرم بهم بگی واسه بازسازی پوست. دوست دارم مدتی که استفاده کردم کاملا تغییرش محسوس باشه. لکه ها رو ببره و کلا پوستم شفاف بشه.مرسی عززززززززززیزم .
سلام به همگی از این چند صفحه آخر فهمیدم که شکیبا جون داره لطف میکنه و بچه ها را راهنمایی میکنه.ممنون عزیزم.
شکیبا جون من الان باردارم و میخوام قبل از زایمان موهام رو یه کاری کنم ولی اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم میشه راهنمایی کنید . پوستم روشنه و موهام تا رو شونه هامه .البته نمیخوام مش کنم پارسال عید مش بود.
2714
ریحانه جون عزیزم همون ضد آفتاب قوی خوبه واینکه همیشه کلاه بزار سرت وعینکهای با شیشه بزرگ استفاده کن کرم هم والله اونجا نمیدونم چه مارکای هست خب که بهت معرفی کنم اگه اینجا بودی بازم مارک اورئال بد نبود وتغییر محصوص که از هیچ کرمی نمیشه دید مگر اینکه صورتتو دایم با ماسکهای طبیعی تقویت کنی مثلا شستشو با شیر ......ماسک عسل برای مقاومت پست ماسک آب پیاز برای صورتهای چرب وپاکسازی وماسک ماست برای بردن جوش والو ورا هم که ملکه همه ماسکهاست والبته باید به شیوه صحیح استفاده بشه برای داشتن پوسیتی جوان وشاداب
ممنون از راهنماییت شکیبا جان من صورتم نیمه خشکه یک پنکک که با برس بشه به صورت زد بهم معرفی کن در ضمن اگر سایه یی که به پلک پاینی میزنیم یعنی قسمت زیر چشم با سایه پلک بالا متفاوت هست یسایه معرفی کن لطفا

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
2706