2703
2553
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478104 بازدید | 2084 پست
سلام داشتم فکر میکردم چقدر شکیبا جان اسمت بهت میاد . آخه اصلا مجبور نیستی به این همه سوال اینقدر با حوصله جواب بدی .اونم سوال ما زنها که تمومی نداره . ولی واقعا داری لطف میکنی . من یه سوال دارم از همه خانمها ببخشین اگه اینجا میپرسم چون بحث بحث شیرین زیبایی هست . من میخوام از کمربند vibroshape استفاده کنم . میدونم اکثرا تبلیغ ها دروغه ولی نمیدونم چرا فکر میکنم این بدرد بخوره . در نتیجه خواهرای گلم اگه هرکی راجع به این محصول اطلاع داره واقعا خوشحال میشم منو راهنمایی کنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفیفه جون من محصولات فلور مار رو تایید میکنم خیلی هم خوبه برا آرایش معمولی ولی راستشو بخوای محصولات مروان خیرو نه چون اصلا کیفیت خوب نداره یکمم به پوست آسیب میرسونه البته ببخشا رک جواب دادم چون پرسیده بودی بهت گفتم متاسفانه اغلب آرایشگرا میان از محصولات مروان خیر برای آرایشاشون استفاده میکنن شاید بهتر نشون بده آرایشو ولی اصلا کیفیت نداره چون بحر حال برای کشورای عربی هست ..........من بهت پیشنهاد میدم از محصولات مختلفی برای آرایش غلیظت استفاده کنی مثلا ریمل مارک اورئال خط چشم کلاسیک و... حالا خواستی می تونی صفحات پیش رو یه مرور کنی برای پیدا کردن محصولات خوب برای من خیلی مهمه که مواد مصرفیم عالی باشه وبه پوستم آسیب نرسونه...........چون اگه مواد مصرفی خوب نباشه شاید در موقع استفاده زیبا بکنه چهره رو ولی برای مدت طولانی چروک پوست لکهای پوست وهزار تا امراض پوستی میاره واین خیلی بده
2720
یاسمن جون عزیزم خواهش میکنم این وطیفه منه به دوستانم کمک کنم تازه خودمم لذت میبرم بحر حال اینم یه جور کمک کردن هستش .....................البته ببخش در مورد این کمر بند میخوام تجربه خودمو بهت بگم من اوایل ازدواجم این کمر بندو البته یه مارکه دیگش رو گرفتم در کوتاه مدت خوب بود ولی چون نمیشه به مدت طولانی استفاده کرد بدتر چاق میکنه در ضمن زودم خراب میشه ولی بازم از دوستان بپرس من تجربمو گفتم
سلام شکیبا جون ممنون وقت گذاشتی و جواب دادی .....اتفاقا منم بعد از گرفتنشون پشیمون شدم ....تمامی صفحاتو خوندم فبلنا......ولی مارک گریماس پیدا نکردم این طرفا....
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
2714
یه چیزی بگم از خط چشم aquaاستفاده میکنم ....با اب میزنی مثل ابرنگ.......مال گریمه ......از خط چشم ابکی خوشم نمیاد .....میتونی برا خط چشمم از این سنگی ها معرفی کنی؟چون من خط چشم مات دوس دارم
سلام بچه ها من واسه مهمونی های خاص از کرم پودر derma color استفاده میکنم ساخت آلمان اما چون واسه گریم میترسم به چوستم آسیب برسونه میخوام بدونم از چه کرم پودرایی دیگه میتونم استفاده کنم پوستم تقریبا سبزه است و یک سوال دیگه واسه زیر کرم ودر ها چی استفاده کنم که آرایش بهتر بشینه رو پوستم آخه من چوستم و اول میشورم با صابون بعد آرایش میکنم.
عفیفه جون نه کلوبم واسه اینه که کسایی که دوست داشته باشن برم عکسشونو میفرستن ومن طرز صحیح آرایش وگریمو میگم ولی چون تعداد زیاد شده وسایت امنیت نداره تر جیح میدم از طریق میل این کارو انجام بدم عزیزم..........در مورد خط چشم سنگی من از مارکه گریماس راضیم ولی ترجیح میدم آبکی استفاده کنم که تمیز تره و صافتر.........
سلام .....حالا من مارک گریماس از کجا پیدا کنم................................گریههههههههههههههههههههههباید وقتی تبریز رفتم سراغشو بگیرم.....ممنون خانمی ........زحمت میکشی گلم ......ایشالا همونطور که برا ماها وقت میذاری خدا هم برای بر اورده شدن ارزوهای تو وقت بذاره خانمی.....بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2706