2703
2553
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478103 بازدید | 2084 پست
صنم جون من سریال شمس العماره رو دیدم ولی در مورد رژ لبهاش دقت نکردم ولی یه پیشنهاد میدم اینه که هیچ وقت یک رنگ رژ لب رو رو لبتون نزنید همیشه یک رژ لب پررنگ صورتی یکی کمرنگ ویه کالباسی داشته باشین اینارو رو دستتون مخلوط کنید قبل از زدن رژ لب لباتون رو حسابی چرب کنید تا خشکی لبتون برظرف بشه بعد رژ لب رو با قلمو به لبتون بزنیدراستی اگه میخواین رژ لبتون مدت بیشتری رو لبتون بمونه بهتره قبل از هر کاری اول خط لب بزنید بعد یه سایه مات صورتی بخرین و با قلمو خیش سایه رو به لبتون بزنید بعدش رژی رو که رو دستتون مخلوط کردین رو لبتون بزنید بعد چربی رو بوسیله دستمال کاغذی خیلی کن بگیرین یعنی فقط انگار کاغذ رو یه بوس کنید کم ها تا چربیش بره بعد یکمی از پنکیکتون رو پودر کنید و به آرامی با فرچه رژ گونه به لبتون بزنید بعد با فرچه دور لبتون اگه پودر ریخته رو پاک کنید بعد برق لبتون رو بزنید به این کار میگن پروتز لب بوسیله گریم البته ما مواد خاصی داریم ولی من ساده ترشو گفتم بشما
حنا جون از روی کاتالوگ انتخاب کن رنگی رو که زدی به موهات بعد دو درجه روشنترشو بگیر مثلا n6 n7.............ولی برام جالبه چرا رنگ موهات نارنجی بشه دلیلی غیر از اکسیدان نداره شایدم جنس موهات اونجوریه ولی روی اکسیدان هم نوشته دقت کن راستی به اکسیدانت یکم آب خیلی کما اضافه کن تا غلظتش کم بشه ولی یه چیزی هم هست رنگهای اورئال یکم قرمزی دارن البته تمام رنگا دارن ولی واسه اورطال بیشتره راستی سعی کن از خانواده رنگ قرمزی ارئال استفاده نکنی چون ممکنه اونم یکی از عوامل باشه ..............ودر آخر الان که رنگهای مایل به نارنجی مد شده که

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مامی آرمیتا جون متاسفانه در مورد کاشت مژه هیچی نمیدونم البته طرز کارش آسونه ها ولی از جنس یا مواد مصرفی چیزی نمیدونم ببخش ولی اگه فرصت داشته باشی شنبه یکی از دوستانمو که متخصص کاشت هست میبینم وبرات میپرسم
2714
مامان رادین جون در مورد شنیون یا سشوار بستگی به لباست ومجلست داره اگه لباست بازه و مجلست خیلی شلوغ باید شنیون بکنی البته ویو فر هم خیلی خوب میشه ولی به نظر من اسپرت باشی قشنگتره حالا میتونی یه تونیک خوشگل بخر که الان مد شده تونیک کوتاه بدون ساپورت ولی چکمه خوشگل بپوش وموهاتم بده برات ویو کنن اگه مشم کنی که خوشگلتر میشه ........................در مورد کرم هم من خودم کیک میکاپ گریماس رو توصیه میکنم حتما راضی میشی
شکیبا جون ممنونم خانوم گل

پس با این حساب بهتره سری n رو نگیرم

a خوبه؟منظورم ash دودی؟
مثلا a5 یا 6
که بلونده در واقع

نمی دونم چی کار کنم
موندم سر گردون

ببخشید که مرتب مزاحم میشم و وقتت رو می گیرم

از توجهت واقعا ممنونم
سلام شکیبا جون خوبی خانمی ؟منم یه سوال دارم .....من از محصولات فلورمار برا ارایش معمولیم استفاده میکنم.....برا ارایش تند هم از محصولات مروان خیر با فرچه های گراف با تمامی شماره هاش .......نظرت در مورد این مارکها چیه؟
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
سلام داشتم فکر میکردم چقدر شکیبا جان اسمت بهت میاد . آخه اصلا مجبور نیستی به این همه سوال اینقدر با حوصله جواب بدی .اونم سوال ما زنها که تمومی نداره . ولی واقعا داری لطف میکنی . من یه سوال دارم از همه خانمها ببخشین اگه اینجا میپرسم چون بحث بحث شیرین زیبایی هست . من میخوام از کمربند vibroshape استفاده کنم . میدونم اکثرا تبلیغ ها دروغه ولی نمیدونم چرا فکر میکنم این بدرد بخوره . در نتیجه خواهرای گلم اگه هرکی راجع به این محصول اطلاع داره واقعا خوشحال میشم منو راهنمایی کنه .
2706