2733
2734

من امروز ۲۱ هفته ۴ روزمه چند روزه دوتا تخمدانام درد میکنه اما خفیف دکترم برام کشت ادرار نوشت انجام دادم که خداروشکر خوب بود 

الان میخوام بدونم این درد برای چیه کسایی که تجربه دارین لطفا کمکم کنین خیلیییی نگرانم 

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

من ۲۰ هفتمه

دردای پراکنده و خفیف هم زیاد دارم ولی دکترم گفته طبیعیه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۲۰ هفتمه دردای پراکنده و خفیف هم زیاد دارم ولی دکترم گفته طبیعیه

منم پرسیدم  کترم میگه حتما قلنج کردی مگه تخمدانم قلنج میکنه دیگ کلافه شدم

2728
شمام وقتی نشستی درد داری من دراز میکشم خوب میشه

من وقتی یهو جابجا میشم یا اکثرا شبا که میخوابم و میخوام جابجا شم خیلی درد میگیره ولی زود ول میکنه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
منم این دردها رو داشتم ت هر دو تا بارداریم طبیعیه.تا چند هفته ی دیگه برطرف میشه.

درد استخوان عانه نیستا اونو دهشتم برطرف شد این فقط تخمدانامن انگار دارن سوزن میزنن توش

2738