2726
عنوان

اونایی که مرجع تقلیدشون سیدخامنه ای هست ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3089 بازدید | 64 پست
چرا نباید سخت بگیره  نمیشه که هر کس یه چی بگه  درصدی از مردم  یه کار کنن  درصدی ...

لا اکراه فی دین. دردین اجباری نیست. خدا همه چیزو دراختیار خودمان گذاشته هیچ اجبار وسخت گیری در هیچ چیز نیست

خدایا مرا به حال خود رها نکن. 
لا اکراه فی دین. دردین اجباری نیست. خدا همه چیزو دراختیار خودمان گذاشته هیچ اجبار وسخت گیری در هیچ چ ...

درسته  ولی وقتی کسی دین رو قبول کرد نباید  هرکار دلش خاست کنه  احکام رعایت کنه  

بعد کجا گفته  شده ولی فقیه    کجای  اسلام  همچین حکمی دادن          

جومع سابق  هم  دردی   هم  درمان  درد 💔s

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نباید سخت بگیره  نمیشه که هر کس یه چی بگه  درصدی از مردم  یه کار کنن  درصدی ...

اکثر حکم مراجع تو احکام یکسانه من تا حالا ندیدم ی مساله رو یکیشون حلال بدونه یکیشون حرام،مگر تو بعضی مسائل که بعضیاشون گفتن باید تو اون موارد رعایت احتیاط انجام بشه.

2728
خب اینجور نمیشه که  هرکی یه چیزی بگه  حکم باید فقط یکی  باشه   خب یه دین بز ...

تو نت سرچ کنید آیات قرآن درباره مرجع تقلید 

بطور واضح متوجه میشید که نیازی نیست الزاما مرجع تقلید معصوم باشه

لا اکراه فی دین. دردین اجباری نیست. خدا همه چیزو دراختیار خودمان گذاشته هیچ اجبار وسخت گیری در هیچ چ ...

دقیقا.استاتر هم به اختیار خودش اومده سوال بپرسه تا کاری که خدا ازش خواسته و راز و نیازی که میخواد انجام بده رو درست انجام بده.خودش خواسته گلم کسی اجبارش نکرده.

خدای من...مردم شکر نعمت های تو را میکنن؛اما من،شکر بودنت را؛تو نعمت منی...😍😍😍عزیزان برا سلامتی امام زمان(عج) و خودتون و خودم و همه یه صلوات مهمونمون کن😘
درسته  ولی وقتی کسی دین رو قبول کرد نباید  هرکار دلش خاست کنه  احکام رعایت کنه   ...

هیچ جای اسلام حکم ولی فقیه داده نشده. ولی گفته شده اگر کسی خودش رو در حدی ببینه که بتونه به تمام سوالات شرعی برسه دیگه احتیاجی به ولی فقیه نداره

خدایا مرا به حال خود رها نکن. 
2706