2410
2553

رفتم تهران مشاوره وقت عملم گرفتم 30 فروردین

خودشم اونا میگن تا دو هفته قبل عمل فقط وقت داری کنسل کنی بعد اون بیعانه رو پس نمیدیم

هزینه جراحیم گفت14 تومن

از طرفیم گفتم پروجکشن بینی منو کم کن گفت نمیتونم زیاد کم کنم چون تنفست به مشکل میخوره اگه انتظار معقول داری بینیت خوب میشه و 60 درصد تغییر میکنی 

ولی بعضیا هستن انتظار فندق دارن و این کار عاقلانه ای نیست

با این اوصاف از طرفی میترسم خیلی تغییر نده و کوچیک نشه

از یه طرفم یه دکتر دیگه هس تو شهر خودمونه 

میگن اون خوب فانتزی در میاره ولی از چند نفری پرسیدم میگفتن چندتا مورد مشکل تنفسی شنیدن

ولی یه عده هم بودن که بینی شون فانتزی در اومده و تنفس شونم خوبه

و از طرفی این دکتر ارزون ترم هست و تو شهر خودمونه راحته اما پیشش نرفتم مشاوره

حالا موندم چیکار کنم دکتر دومی که نرفتم پیشش تهرانم عمل میکنه

ولی بخاطر اینکه اون یه عده گفتن مشکل تنفسی ترسیدم

از طرفی دکتری که باهاش وقت عمل گرفتم میترسم خیلی دست نبره تو بینی و تغییری نکنم و هنوزم بزرگ باشه یا فانتزی در نیاد  

حالا پیش اینی که شهرخودمونه برم مشاوره بنظرتون یا نه؟

بینی خودمم کم کاره ینی ضخامت پوست بینیم مناسبه

انحراف و قوز نداره

افتادگی و مشکل تنفسی و پهنی استخون بالای بینی هم ندارم

ینی خداروشکر ایرادای این شکلی ندارم ولی میخوام کوچیک تر بشه و از نیمرخ جمع بشه و فانتزی...

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

اینکه میخوای جمع بشه و تغییر کنی طبیعیه ولی ب نظرم فانتزی عمل نکن طبیعی خیلی قشنگ تره بینی وقتی طبیعی هم عمل بشه اما کار دکترت حرفه ای باشه کلی تغییر میکنی، تو ک تهران میتونی بری ب نظرم برو تو اینستا پیج دکتر امیر سجادیان کاراشو ببین عالیه دوست من چند ساله پیشش عمل کرده دماغش هم خیلی کوچولو شده و تغییر کرده هم کسی ک اولین بار میبینش باورش نمیشه ک این دماغ عملی باشه همه فکر میکنن دماغ خودشه،ب نظرم کارهای اونم ببین پیشش ی مشاوره برو

اینکه میخوای جمع بشه و تغییر کنی طبیعیه ولی ب نظرم فانتزی عمل نکن طبیعی خیلی قشنگ تره بینی وقتی طبیع ...

خب سلیقه ها متفاوته

من بینی طبیعی دوس ندارم

بخوام طبیعی باشه اصلا عمل نکنم بهتره

چون بینی من الان تو همین حالت فرقی با اونایی نداره که بینی شونو عمل طبیعی انجام دادن

بعدشم بینی بعد یه مدت افتاده میشه برا همون الان اکثر دکترا نیمه فانتزی رو پیشنهاد میدن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب سلیقه ها متفاوته من بینی طبیعی دوس ندارم بخوام طبیعی باشه اصلا عمل نکنم بهتره چون بینی من الان ...

خب آره سلیقه ها متفاوته ولی پیچ این دکتر برو ببین بینی فانتزی هم عمل کرده، دوستم الان 7ساله پیشش عمل کرده اصلا نوک بینیش نیفتاده

2720
خب آره سلیقه ها متفاوته ولی پیچ این دکتر برو ببین بینی فانتزی هم عمل کرده، دوستم الان 7ساله پیشش عمل ...

راستش نمیدونم هزینه این دکتر کی میگی چقدره و متاسفانه دیگه نمیتونم برم تهران  اگه زودتر میدونستم حداقل مطب اونم میرفتم

به زور مامانمو راضی کردم بریم تهران اصلا نمیومد

راستش نمیدونم هزینه این دکتر کی میگی چقدره و متاسفانه دیگه نمیتونم برم تهران   اگه زودتر میدون ...

منم نمیدونم چنده هزینش، ولی تو پیجش شماره مطبش اینا رو گذاشته بود شایدم بتونی دایرکتش بپرسی،شرایطتو بگی ک شهرستانی نمیتونی بیای تهران اینا قیمت بگه بهت، خب ی سر دکتر شهر خودتونم برو