2737
2734
عنوان

عفونت بینی کودک

2999 بازدید | 10 پست

سلام 

پسرم ۳ سالشه مدتیه از یک سوراخ بینیش ترشح میاد که بوی عفونت میده چند بار بردم دکتر کودکان که انتی بیوتیک داد و موقت خوب شد ولی دوباره دیدم بو میده 

اخر سر دکتر گفت ممکنه چیزی تکه غذایی گیر کرده باشه توی بینیش ببر دکتر گوشو حلق و بینی دکتر گوشو حلق و بینی بردم میگه باید اندوسکو‌پی کنی با بیهوشی 

همسرم هم میگه بیهوشی عوارض داره 

موندم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین گلوشو با وازلین چرب کن بعد چنبار رو ب پایین ماساژ بده... بعدش یه لقمه نون رو بده بجوعه با یه لیوان آب بگو یهو قورت بده... گلوش چیزی مونده باشه همراه اون لقمه کنده میشه میره پایین دیگه

چرا گاهی میگه سرم درد میکنه شبا هم تو خواب خرخر میکنه شما تجربه اشو داشتی؟

یکی از بچه های مهدم اینجوری بود ، و سرش یهو درد میگرفت یبار سرکلاس خون دماغ شد بهش گفتم محکم فین کن یه لخته خون اومد بیرون همراه با سفیدی 😷بعد به مادرش که گفتم چند روز بعدش خود مادرش اومد گفت دیگه پارسا سر درد نداره و توی خواب خر خر نمیکنه از سمت بینیش  

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
سلام دختر منم اینطوری شده میشه بگی چیکار کردی؟ خیلی نگرانم

در نهایت هیچ کاری نتونستیم بکنیم و تن به بیهوشی و جراحی دادیم 

کلا ۵ دقیقه بیشتر طول نکشید بیهوش کردن و از بینی درآوردن 

هسته البالو بود بهمون دادن 

اگر دخترتون همکاری کنه دکترها توی مطب هم میتونن در بیارن 

پسر من دست و پا میزد دکتر نمیتونست کارشو انجام بده به تاطر همین توی بیمارستان با بیهوشی انجام دادیم