2726
عنوان

پسر۳ ماهم خیلی اذیت میکنه

66 بازدید | 11 پست

سلام بچه پسرم از وقتی ب دنیا اومده خیلی گریه یمکرد هم شب هم روز کلی دکتر بردم بی نتیجه ۲۰ روز پیش اینا بود بردم دکتر‌گف ب پر وتئین گاوسی حساسیت داره و شیرخشکشو عوض کرد الان دیگ گریه نمیکنه اونجوری ولی من باید صب تا شب براش جغجغه بزنم خودش بازی نمیکتع پا میشم‌گریه من ندیدم ی بار اروم نگا کنه وقتی بیداره باید من وسیله بگیرم ببینه اونموقعهم پامیکوبه و دست وقتی هم چیزی نشونش نمیدم گریه کل روزو باید اینحوری باشه چیکارکنم من  ب زور ناهار شام میزارم وسیله هم اویز اینا نگا نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دل پسر منم همینه

الان ک ۸ماهشه ی دسشویی میرم زاری راه میندازه

من از شب قبل هم شام میذارم هم ی غذای جدا برای ناهار اینجوری به مشکل بر نمیخوری

مدفوعش چ رنگیه؟؟

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2728

کم کم‌بده دستش چیزای سبک بده زورش برسه ، ببین یکم تلوزیون نمیبینه حداقل غذا بپزی،  ساعت ما تکون میخوره دخترم در حد ۱۰ دقیقه اونو میبینه ، من با خودم میبرم آشپزخونه منو نگاه کنه البته اونم ۱۰ دقیقس بعد باید بردارمش  

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
کم کم‌بده دستش چیزای سبک بده زورش برسه ، ببین یکم تلوزیون نمیبینه حداقل غذا بپزی،  ساعت ما تکون ...

پسراصلا نگا نمیکنه م تلوزیون ن چیزی میبرم با هودم اشمزخونه تو کریر نگا نمیکنه گریه باید بیارم بزارم زمین 

عزیزم اگه دکتر گفته مشکل خاصی نداره نگران نباش  بآید کنارش باشی دیگه  بچه ها خیلی به عشق ...

اخ صب تا شب پس حوصله من چی خونه نمیتونم تمیز کنم غذا بپزم از زندگی بیزار شدم همش باید بالا سر این بشینم حالا خوابشم رو پامه میزارم زمین بیدار 😑

الانکه شیرخشک پپتی جونیور میخوره سبز شده

عزیزم اصولا مدفوع سبز نشانه گوش درد

من خودم شیرخشک ندادم ولی هربار ک بچم مدفوعش سبز شد پشت گوشش روغن حیوانی اصل یا ویکس زدم خوب شد

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
اخ صب تا شب پس حوصله من چی خونه نمیتونم تمیز کنم غذا بپزم از زندگی بیزار شدم همش باید بالا سر این بش ...

میفهمم چی میگی منم این مشکلاتو دارم گلم

ولی وقتی تصمیم میگیری بچه بیاری باید همه ی اینآ رو تحمل کنی دیگه .. ما مامانا مظلومیم 

اگع میتونی از یه نفر کمک بگیر بچتو دو سه ساعت در روز نگه داره تا به کارات برسی

عزیزم اصولا مدفوع سبز نشانه گوش درد من خودم شیرخشک ندادم ولی هربار ک بچم مدفوعش سبز شد پشت گوشش روغ ...

اره عزیزم میدونم ولی بچه هایی ک این نوع شیرخشک رو میخورن مدفوعشون سبز میشه