2137
2106

نماز و عباداتتون قبول باشه دوستای گلم . لطفا بین دعاهاتون منو فراموش نکنین. چندساله بلاتکلیف و عقدم. خواهشا دعا کنین به صلاحمون باشه همسرم کارِ عالی تو شهر مدنظرمون پیداکنه و خونه ایده آلم رو بخریم به زودی🙏🏻😢 یه آزمون هم دادم لطفا دعا کنین قبول شم بخاطرش خیلی فشار رومه 

افسرده شدم  لطفا برام دعا کنین معجزه بشه😔 

روزی که حاجت روابشم تاپیک میزنم و واسه همه اونایی که تو تاپیکام لطف کردن برام دعا کردن تا شیش ماه  شبِ اولِ ماه قمری به نیتشون قرآن میخونم🌹 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻

رات توحید خوندم و صلوات و حمد

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

الهی بزودی بری خونه بخت،عروس خانم ❤الهی همیشه شاد و تندرست و حاجتروا باشی عزیزم..تا خونه بابایی ازش استفاده کن که دیگه این روزات برنمیگردن...چای بریز بده دست مامان بابات..😊برا سلامتی منم دعا کن،مریضم

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..
الهی بزودی بری خونه بخت،عروس خانم ❤الهی همیشه شاد و تندرست و حاجتروا باشی عزیزم..تا خونه بابایی ازش ...

الهی آمین . خدا از دهنت بشنوه گلم

ممنونم. برات حمد میخونم عزیز ان شاا... خیلی زود سلامتیت رو دوباره بدست بیاری 🌹

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
2050
ایشالا همه ی اینایی که گفتی زودددد زود جور شن واست حمد خوندم واست🥺🌸

ان شاا... خدا از دهنت بشنوه عزیزم

سلامت باشی و عاقبت بخیر . مرسی از لطفت🌹

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
منم از این به بعد سر نمازام دعات میکنم تو هم دعام کن اسی به زودی ازدواج خوب کنم 🙏✋

ممنون گلم خدا خیرت بده 

ان شاا... یه بخت خوب با یه آدم حسابی کسی که لیاقتت رو داره نصیبت بشه به زودی 🌹

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شاءالله حاجت روا باشی و زودی تاپیک بزنی که حاجتتو ...

ان شاا... 🙏🏻 ممنونم گلم روزی که حاجت روا بشم حتما تاپیک میزنم لطفتون رو فراموش نمیکنم 

ان شاا... شماهم هر حاجتی دارین روا بشه، دلتون شاد باشه کنار عزیزانتون 🌸

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
2087
الهی آمین . خدا از دهنت بشنوه گلم ممنونم. برات حمد میخونم عزیز ان شاا... خیلی زود سلامتیت رو دوباره ...

ممنووووونم عزیزم....خیلی خوشحالم کردی با دعات.ـ.

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..