2726
عنوان

شوهرم خودشو زده به مريضی😂

811 بازدید | 31 پست

از سر کار که برگشته تا الان هیچی نخورده و رفته زیر پتو فقط گفت مریض شدم میخوام استراحت کنم اما قشنگ معلومه الکی میگه اصلا علائم هیچ مريضی را نداره رنگ و روشم خیلی خوبه اما نمیدونم چرا اینقدر  لوس بازی در میاره الان من چیکار کنم بنظرتون؟ به روش بیارم یا نه خیلی خندم میاد خیلی ضایع معلومه الکی میگه😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو قلقلکش بده😂

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

اومدم نی نی سایت دلم باز شه ، واقعنم شد

|• خداوندا شکرت که تو پروردگار منی  •| | عشق من ، بخاطر نعمت وجودت توی زندگیم خیلی از صنم سپاسگزارم که بعد از کل سختی هایی که دیدم ، مارو بهم نشون داد ، به امید اون روز که مشکلاتمون حل شن | |• میشه برام یک صلوات بفرستید ؟ ممنونم 😊 •|

خب برو ببوسش تو هم خوب لوسش کن اخه اینم تاپیک زدن داره😂 حتما بهش توجه نمیکنی زیاد یا اون خیلی احساسیه،البته قبلا از عدم ویروس کرونای اون مطمن شو😂😂😂

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

توام خودتو بزن ب مریضی

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
2706