2733
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم

130 بازدید | 6 پست

من وقتی باردار شدم شوهرم گفت همه سیسمونی رو خودم میگیرم منم گفتم بابام ناراحت میشه نمیخواد شوهرم گفت بابات بامن 

نمیدونم چی به بابام گفت من اونجا 5 ماه بارداربودم الان بچه هام دنیا امدن و 3 ماه شون خوانواده شوهرم تیکه میندازن که فلانی 

کارخونه دار اما سیسمونی نداده میترسیده ورشکست بشه همین حرف رو امروز ظهر که خونشون بودیم شنیدم جلوی خودم گفت خواهرم جاریمه زنگ زده بابام همه چیز گفته بابامم.زنگ زده با دعوا که همش تقصیر توی شوهرت نمیتونی جمع کنی شوهرممم.تلفن از من گرفت هرچی دلش میخواست گفت به بابام 

بعدشم گفت یا بابات یا زندگیت بامن نمیدونم چیکارکنم شوهر خوبی دارم.زندگی خوبی هم دارم بابا مامانمم.خیلی دوست دارم دوتا دختره 3ماه دارم زنگ زدم 3بار مامانم.جواب نداد سریک موضوع الکی چجوری سر دوراهی قرارم.دادن

وااا ینی چی ....جاریت زنگ زده ب بابات؟؟نفهمیدم 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقد شلوغش کردین همگی  گفتگو نباشه، همین میشه  عشقم با همسرت بشین صحبت کن بپرس موضوع چیه& ...

همه خودخواه تشریف دارن 

حق بامنه من درست میگم من راست میگم.بابام اخلاقش اینه شوهرممم لجباز بد تر از بابام

[QUOTE=180935687]وااا ینی چی ....جاریت زنگ زده ب بابات؟؟نفهمیدم [/QUOخواهرم.جاریمه

چقدکار خاهرت زشت بود حق نداشت بگه ولی حق شوهرتم نیس احترام پدرتو زیر پا بزاره بیخیال توجه نکن خودتوفعلا سرسنگین نگه دارباخاهرتم یکم محدود تر باش 

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا)