2737
2734
عنوان

دو روز بعد ای یو ای لخته خون دیدم کسی میدونه کمکم کنه🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 21 پست
شوهرم مشکلی نداره،خودم تنبلی تخمدان دارم مشکل خواهرتون چیه انشالله نتیجع بگیرع

عزیزم یه سوال خب تنبلی خودت چه ربطی داره که اسپرم از شوهرت بگین؟ شوهرت که همینجوری اسپرم های میرسیدن به تخمک! من نمیفهمم

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
عزیزم یه سوال خب تنبلی خودت چه ربطی داره که اسپرم از شوهرت بگین؟ شوهرت که همینجوری اسپرم های میرسیدن ...

نمیدونم والا خودمم تو همینش موندم

خدایا دوقلو هام  سالم بیان بغلم 🙏💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه سوال خب تنبلی خودت چه ربطی داره که اسپرم از شوهرت بگین؟ شوهرت که همینجوری اسپرم های میرسیدن ...

قبل آی یو آی، داروهای تقویت تخمک میدن و همین باعث میشه شانس باروری بالا بره. بعدشم اسپرم های شستشو داده شده که شانس باروری بالاتری دارن و تزریق میکنن توی رحم. به علاوه قبلش امپول ازادسازی تخمک زده شده و میتونی مطمئن باشی که بین 36 تا 48 ساعت بعد از امپول تخمک ازاد میشه، اینجوری شانس لقاح از حالت عادی که ممکنه تخمک ازاد نشه یا ضعیف باشه و ....بیشترمیشه

2731
قبل آی یو آی، داروهای تقویت تخمک میدن و همین باعث میشه شانس باروری بالا بره. بعدشم اسپرم های شستشو د ...

مرسی عزیزم از توضیحاتت 

کاملا متوجه شدم

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه