2726
عنوان

بوی بد گوشت چرخ کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 31 پست
ات و اشغال قاطی میکنن منم از هایپر میگیرم زردچوبه فلفل سیاه پاپریکا دارچین زیره پودر سیر زنجفیل ب مق ...

اییی حالم بدشد اولین باره اینجوری میشه بخدا باشه ممنون ازت شما اماده میخری هنوز؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهااا😁😁 چون  تو بارداری گوشت بو میداد..شیر بو میداد..زجری میکشیدم

اتفاقا منم مجردی زیاد بوی بدمیفهمم چه برسه فرداروزی. بارداربشم البته اینا ارثیه عمه ام اینجوره😅😅😅

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2728
اشتری من داریوش اخو کوروش مابی ریحه😂

عووووع ولله متت 🤣🤣🤣

ای صدگ ریحته غبره مادری لحم شنو یمکن بزازین دیری بالچ😁😂

یبوووو ایمکن مصارین مال دجاج 🤮🤮🤮

یبوووو ایمکن مصارین مال دجاج 🤮🤮🤮

ای اکو احتمال هچ شی اهنا واید یغشون.

الکیلو ستمیه الف اهنا اکو بس بی ریحه غبره

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
ای اکو احتمال هچ شی اهنا واید یغشون. الکیلو ستمیه الف اهنا اکو بس بی ریحه غبره

انتم من تشترون ؟من الدکاکین یا فروشگاه؟ولله غشاشین

انتم من تشترون ؟من الدکاکین یا فروشگاه؟ولله غشاشین

اشترینه نوبه من الدکان چانت ریحته غبره بعد مااشترینه.

احتمالا نفس اللحم اللی گلتی عنه.

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
اشترینه نوبه من الدکان چانت ریحته غبره بعد مااشترینه. احتمالا نفس اللحم اللی گلتی عنه.

اي ولله نفسه ديربالكم 🙏🙏

2706