2410
2553
عنوان

بوی بد گوشت چرخ کرده

808 بازدید | 31 پست

خواهرا گوشت چرخ کرده ازکوروش خریدم الان باهاش غذامیپزم بوی بدی میده هیچ راهی داره ؟هرکاری بگیدکردم سرکه ریختم پیاز سرخ کرده فایده نداره اصلا

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اخه واقعا چجور دلتون میکشه چرخکرده اماده بخرید معلوم نیست چی میریزن توش

بریز بره و الا دو برابر پولشو باید خرج دکتر کنی.

شنیدم کوروش گوشتاش آشغاله

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
اتفاقا منم دیروز خریدم بوی خاصی نداشت...بارداری؟؟

نه سینگلم🤠🤠

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2714
اخه واقعا چجور دلتون میکشه چرخکرده اماده بخرید معلوم نیست چی میریزن توش بریز بره و الا دو برابر پول ...

اره راست میگی اخه قصابی تومحلمون مغازه اشو تعطیل کرده چاره ای نبود

آره خیلی بوی بدی میده  منم از جانبو خریدم خیلی بوی بدی میده  سنگدون قاطی میکنن

اه اه راس میگی بخدا؟

ات و اشغال قاطی میکنن منم از هایپر میگیرم زردچوبه فلفل سیاه پاپریکا دارچین زیره پودر سیر زنجفیل ب مقدار نسبتا زیاد با یکم روغن تفت بده حواست باشه نسوزه بش اضافه کن بوش ب میزان زیادی میره

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
ادویه اینام زدین 

اره بخدا انگار بدترمیشه بوش 

2706