2737
2734
عنوان

با مردی که قهر بیخوده چطور رفتار کنم؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1573 بازدید | 68 پست

من توام. یا تو منی 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
عزیزم اگه فقط همون دو سه ماه یکباره اشکال ندارد ولش کن به حال خودش یه بار پرسیدی نگفت دیگه ولش کن حا ...

بخدا اعصابم نمی‌کشه تموم بدیاش تک تک میاد جلوی چشمم ب خودم لعنت میفرسم که قبول کردم باهاش بمونم و اینطور عذابم بده

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا اعصابم نمی‌کشه تموم بدیاش تک تک میاد جلوی چشمم ب خودم لعنت میفرسم که قبول کردم باهاش بمونم و ای ...

اگه به غیر از این دو سه ماه یکبار کلا اذیت می‌کنه که هیچی دیگع

منتظر اتفاقات خوبم 
2728
این کاملا طبیعی و عادیه از لحاظ روانشناسی و تقریبا همه ی مردها این حالت رو دارن حالا کم و زیاد میشه ...

پس چرا واسه من فقط رفته تو غار کوفتی؟

این کاملا طبیعی و عادیه از لحاظ روانشناسی و تقریبا همه ی مردها این حالت رو دارن حالا کم و زیاد میشه ...

و همیشه این زنان هستن که خودشون رو باید با اخلاقای مسخره مردا تطبیق بدن و تحمل کنن 

يه متن روانشناسی به نشون بدین که خطابش به مردا باشه و بگه این فیزیولوژی زن هست تحمل کن 

من که ندیدم  

2738
میگن رفته تو غار تنهایی داره به مشکلات پیش اومده فکر میکنه تا راه حل پیدا نکنه همین جور تو لاک خودشو ...

الهی اون غار بریزه رو سرش😐

و همیشه این زنان هستن که خودشون رو باید با اخلاقای مسخره مردا تطبیق بدن و تحمل کنن  يه متن روا ...

منم به همین دلیل دیگ متنای روانشناسی نمیخونم مگ من پریود شدنی توجهش دوبرابر میشه؟با اینکه بهش نشون دادم

بنظرم زیاد درگیرش نشو. هر وقت دیدی اینمدلی شد تو هم زیا  محلش نده.اینجوری راحت تری

دقیقا همینجوری میشع ک ی هفته ده روز هم خونه ایم بدون حرف حالم بهم میخوره اینجور شدنی

دقیقا همینجوری میشع ک ی هفته ده روز هم خونه ایم بدون حرف حالم بهم میخوره اینجور شدنی

ننیدونم شاید مشکل داره. و باید بره دکتر‌

اما درکل زیاد خودتو ناراحت نکن،چون با ناراحتی چیزی حل نمیشه

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
دقیقا همینه  آخه جهاد زن صبره  میدونی که

میدونی مشکلم اینه که واسه من فقط تو غاره میخام یبار واسه همیشه غار کوفیتشو جم کنه

2706